شناسه خبر: ۳۲۲۴
لینک کوتاه کپی شد

آتش سوزی | آتش سوزی کمپ ترک اعتیاد لنگرود | واکنش بازیگران به آتش سوزی کمپ ترک اعتیاد

واکنش هنرمندان ایرانی به آتش سوزی مرگبار در کمپ ترک اعتیاد لنگرود

پس از حادثه آتش سوزی کمپ اعتیاد لنگرود بازیگران زیادی در مورد این اتفاق مرگبار واکنش نشان دادند.

آتش سوزی

پر بازدید

ترین تاپ:

ترین تاپ: روز گذشته در پی آتش سوزی کمپ ترک اعتیاد لنگرود گیلان عده زیادی از هموطنان جان خود را از دست دادند. حادثه آتش سوزی کمپ ترک اعتیاد لنگرود حدود 32 تن فوتی و 16 مصدوم بر جای گذاشت و واکنش بازیگران زیادی را به دنبال داشت. در ادامه واکنش بازیگران و هنرمندان را به حادثه آتش سوزی کمپ ترک اعتیاد لنگرود بخوانید.

جزئیات حادثه آتش سوزی لنگرود گیلان

 آتش‌سوزی در یکی از کمپ‌های ترک اعتیاد واقع در شهرستان لنگرود چندین فوتی و مصدوم برجای گذاشت.  این حادثه تاکنون ۳۲ فوتی و ۱۶ مصدوم داشته که ۴ تن از مصدومان در وضعیت اینتوبه و مابقی در شرایط بهتری هستند. این در حالی است که ظرفیت این مرکز بر اساس آمار اعلام شده، ۴۰ تن بوده و آمارها حکایت از آن دارد که بیش از ظرفیت مرکز، مورد استفاده قرار گرفته و مددجو در آن حضور داشته است؛ رویدادی مرگبار که ابعاد آن رو به گسترش است.

واکنش بازیگران به حادثه آتش سوزی کمپ اعتیاد لنگرود

رضا رشیدپور به حادثه آتش‌سوزی کمپ اعتیاد لنگرود واکنش نشان داد. او نوشت: اولین بار است که خواهش می‌کنم مطلبی از من را باز نشر فرمایید: ۳۲ ایرانی، ۳۲ هموطن، ۳۲ انسان،۳۲ بی‌پناه در کمپ ترک اعتیاد سوختند و خاکستر شدند و هیچ از آنها نماند. هیچ! حتی یادی یا عزایی یا اشکی …

محسن کیایی به حادثه لنگرود در فضای مجازی واکنش نشان داد و نوشت: عجیب روزهای سختیه ...

محسن کیایی

علی ضیا به حادثه کمپ اعتیاد لنگرود واکنش نشان داد و نوشت: دیروز صبح 32 نفر تو کمپ اعتیاد لنگرود تو آتیش سوختن، 32 تا هموطن تو آتیش خاکستر شدن ... تسلیت به مردم عزیز لنگرود.

بهنوش طباطبایی، سارا بهرامی، امیر جدیدی و برخی دیگر از بازیگران مطرح سینما به آتش سوزی مرگبار کمپ ترک اعتیاد واکنش نشان دادند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر