شناسه خبر: ۳۲۲۶
لینک کوتاه کپی شد

هادی چوپان | نایب قهرمانی هادی چوپان

نایب قهرمانی هادی چوپان در مسابقات مستر المپیا + واکنش او به مقامش

هادی چوپان به عنوان نایب قهرمانی مسابقات مستر المپیا ۲۰۲۳ دست یافت و این اتفاق واکنش احساسی او را به دنبال داشت.

هادی چوپان

پر بازدید

ترین تاپ:

هادی چوپان، چهره شاخص بدنسازی ایران است که یک مدال طلا و دو برنز مسترالمپیا را خود دارد. روز گذشته در حالی که همه منتظر اعلام نام هادی چوپان به عنوان قهرمان مسابقات مستر المپیا بودند، وی عنوان نایب‌قهرمانی این رقابت‌ها را در سال ۲۰۲۳ در کالیفرنیای آمریکا از آن خود کرد. هادی چوپان واکنش احساسی را نسبت به کسب مقام دوم در این مسابقات در صفحه مجازی خود منتشر کرد.

هادی چوپان نایب قهرمان مستر المپیا شد

هادی چوپان عنوان نایب‌قهرمانی رقابت‌های معتبر مسترالمپیا را از آن خود کرد. هادی چوپان، قهرمان سال گذشته رقابت‌های مسترالمپیا، عنوان نایب‌قهرمانی این رقابت‌ها را در سال ۲۰۲۳ در کالیفرنیای آمریکا از آن خود کرد.

در شرایطی که در پایان رقابت ۹ نفر برتر حاضر در فینال مسترالمپیا انتظار می‌رفت هادی چوپان عنوان قهرمانی را از آن خود کند، در نهایت درک لانسفورد آمریکایی با رای داوران به عنوان قهرمانی رسید و هادی چوپان، ملقب به گرگ ایرانی، نیز به عنوان نایب‌قهرمانی رسید. براندون کری از آمریکا و سامسون دائودا از بریتانیا نیز به مدال های برنز مسترالمپیا دست یافتند.

هادی چوپان

هادی چوپان پس از آن که مدال نقره گرفت و از رسیدن به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها بازماند و لانسفورد آمریکایی به عنوان قهرمان این مسابقات و برنده ۴۰۰ هزار دلار جایزه مسترالمپیا اعلام شد، در اعتراض به رای داوران، صحنه مسابقات را ترک کرد و از گرفتن عکس دسته جمعی امتناع کرد. این کار چوپان در حالی صورت گرفت که رقیبان، سال گذشته پس از اعلام نام او به عنوان قهرمان مسترالمپیا به چوپان تبریک گفته بودند.

هادی چوپان، چهره شاخص بدنسازی ایران، یک مدال طلا و دو برنز مسترالمپیا را نیز علاوه بر نقره امسال در کارنامه خود دارد.

واکنش هادی چوپان به نایب قهرمان شدن

واکنش هادی چوپان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر