شناسه خبر: ۳۲۵۵
لینک کوتاه کپی شد

خواننده های ایرانی | اسم هنری خواننده های ایرانی

5 تا از خواننده های ایرانی که اسم واقعی و هنریشون خیلی متفاوته! + عکس

اگه برات جالبه بدونی کدوم یکی از خواننده های ایرانی اسم هنری یا همون اسم فیک دارن حتما این به این مطلب از سایت ترین تاپ یه سر بزن.

خواننده های ایرانی

پر بازدید

ترین تاپ:

تو این بخش از سایت ترین تاپ قراره خواننده های ایرانی که نام هنری دارن رو بهتون معرفی کنیم. خیلی از خواننده های ایرانی جوان این روزهای دنیای موسیقی از اسامی هنری با جذابیت بالا استفاده میکنند و به نظر میرسد این اسامی هنری رنگ و لعاب بیشتری به دنیای خوانندگی این خواننده های ایرانی داده است.

خواننده های که اسم هنری دارن

حامد همایون

حامد همایون یکی از خواننده های جوان این روزهای موسیقی پاپ است که در بدو ورودش به دنیای خوانندگی حسابی مورد توجه قرار گرفت و با گل کردن آهنگ هایش طرفداران زیادی پیدا کرد.

ویدئو اجرای خواننده ایرانی مشهور وسط کنسرت در آغوش مادرش

شاید برایتان جالب باشد که بدانید نام اصلی حامد همایون، سیدحامد محمودزاده است که توسط موسسه فرهنگی هنری ترانه شرقی به دنیای موسیقی معرفی شد.

حامد همایون اولین بار شب یلدای سال 95 مهمان تلویزیون شد و با اجرای یک قطعه در برنامه ای از شبکه پنج در میان مردم شناخته شد و دی ماه همین سال بود که اولین آلبوم رسمی خود را روانه بازار موسیقی کرد و مورد استقبال زیادی از سوی مردم قرار گرفت.

حامد همایون

حمید هیراد

حمید هیراد یکی دیگر از خواننده های جوان موسیقی پاپ و تلفیقی است که سال 1370 متولد شد و اولین آهنگ مشترکش را با پازل بند در اسفندماه سال 95 روانه بازار موسیقی کرد.

حمید حسین زاده نام اصلی حمید هیراد است و این خواننده جوان هم به مانند بسیاری دیگر از چهره های سرشناس نام هنری را برای خود انتخاب کرده است.

مستم کن عنوان اولین آهنگ مستقل حمید هیراد بود که در اردیبهشت سال 96 به بازار موسیقی آمد و بعد از آن تک آهنگ های بیشماری از آن خواننده جوان منتشر شد که با استقابل خوبی روبرو گردید.

ویدئو غم انگیز از حضور همایون شجریان بر مزار پدرش

حمید هیراد

فرزاد فرخ

فرزاد فرخ خواننده جوان کشورمان یکی دیگر از چهره های هنری است که نام هنری دارد و نام اصلی او فرزاد امید فرخی فرد شیرازی است.

اصالت این خواننده کشورمان از سمت پدر به شیراز و از سوی مادر به آبادان میرسد و این خواننده جوان فعالیت در دنیای موسیقی را از سال 1380 آغاز کرد و با انتشار دو آهنگ مورد توجه قرار گرفت و با بستن قرارداد در شرکت فرهنگی هنری آوازی نو به صورت جدی فعالیت در دنیا یموسیقی را آغاز کرد.

انرژی مثبت اولین آلبوم رسمی فرزاد فرخ است که سال 97 منتشر شد و تک آهنگ های زیادی هم منتشر کرد که مورد توجه قرار گرفت.

فرزاد فرخ

آرون افشار

آرون افشار یکی دیگر از خواننده های پرطرفدار این روزهای دنیای موسیقی است که اولین روز تیرماه سال سال 77 متولد شد و به دلیل علاقه زیاد به موسیقی از دوران کودکی آموزش گیتار را آغاز کرد.

این چهره جوان دنیای موسیقی هم مانند برخی دیگر از سلبریتی ها نام هنری آرون افشار را برای خودش انتخاب کرده است و نام اصلی او وحید افشار است.

(ویدئو) غوغای گروه ماکان بند با رقص هندی خفن در کنسرت تهران

آرون افشار حضور جدی در دنیای موسیقی را از سال 96 آغاز کرد و برای اولین بار در سالن همایش های نمایشگاه بین المللی در دی ماه 98 کنسرتی را برگزار کرد و آهنگ جانم باش از مشهورترین آثار کارنامه هنری او است.

آرون افشار

پرواز همای

پرواز همای با نام اصلی سعید جعفرزاده احمد سرگورابی از خواننده های موسیقی سنتی است که سال 58 متولد شد و با گروه مستان در ساخت موسیقی های سنتی همکاری میکند.

ورود رسمی پرواز همای به دنیای موسیقی از سال 85 با تاسیس گروه مستان آغاز شد و اجراهای متعدد پرواز همای در کاخ نیاوران و تالار وحدت مورد استقبال زیادی از سوی مردم قرار گرفت و آلبوم های موسیقی زیادی را روانه بازار موسیقی کرد.

پرواز همای

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر