شناسه خبر: ۳۲۹۰
لینک کوتاه کپی شد

متولدین هر ماه | پرخوری متولدین هر ماه | خصوصیات متولدین هر ماه

شکموترین افراد متولدین کدوم ماهن؟ | میزان پرخوری متولدین هر ماه

اگه می خوای بدونی از بین افراد متولدین هر ماه کدوماشون از هم شکمو ترن حتما به این مطلب از سایت ترین تاپ یه سر بزن.

متولدین هر ماه

پر بازدید

ترین تاپ:

همه افراد متولدین هر ماه علاقه به خوردن غذا با طعم های مختلف هستن. اما بعضی از افراد متولدین هر ماه هستن که بیشتر از بقیه به خورد و خوراکشون اهمیت میدن. در این مطلب از سایت ترین تاپ می خوام بهتون بگم که از بین متولدین هر ماه کدوم ماه ها پرخور تر و شکموترن!!

طالع بینی های چینی و هندی فقط متولدین همین چند ماه را به عنوان افراد شکمو میشناسد و بطور کلی متولدین ماههای دیگر را در بحث غذا، عادی میداند در حالیکه ممکن است شما خود جزو متولدین این ماهها نبوده اما فردی واقعا شکمو باشید.

ماه تولدش رو بگو تا بهت غذای مورد علاقه اش رو بگم

متولدین شکمو:

اردیبهشت

اردیبهشتی ها تمرکز زیادی روی غذا دارند. آن ها معمولاً درمورد شکل غذا، بوی غذا و طعم آن نظر می دهند و این موضوع را در مورد هر وعده غذایی در نظر می گیرند. احتمال این که وارد وبسایت رستوران شوند، منوی آن را از قبل چک کنند و تصمیم بگیرند که با آن رستوران بروند یا خیر، بسیار زیاد است. اردیبهشت ماهی ها نمی خواهند که آخرین ترند های غذایی را از دست بدهند و اگر غذای سفارش بدهند که خوشمزه نباشد، خیلی احساس پشیمانی شدید می کنند و حس می کنند که یک وعده غذایی را هدر داده اند.

مهر

مهر ماهی ها دوست دارند برای وعده های غذایی خود روتین داشته باشند. آن ها زمان مشخصی برای خوردن صبحانه، ناهار و شام در نظر می گیرند. برای غذا هم یک روتین مشخص را دنبال می کنند و به آن پایبند هستند. آن ها عاشق میان وعده هستند و اگر میل به چیزی پیدا کنند، فرقی ندارد که نزدیک تایم شام باشد یا خیر ، در هر صورت آن میان وعده را می خورند و به آن غذایی که می خواهند دست پیدا می کنند. آن ها عاشق خوردن غذا حتی در نصفه شب هم هستند.

اسفند

اسفند ماهی ها معمولا از غذا به عنوان راهی برای بهتر کردن حال خود استفاده می کنند و لیست بلند بالایی از غذاهایی دارند که راحت درست می شود. اگر آسیب روحی دیده باشند، تصمیم می گیرند که غذا بخورند تا احساس بهتری پیدا کنند. اسفند ماهی ها عاشق تجربه طعم غذا های جدید هستند. از خوردن غذا های خیابانی و مضر هم لذت می برند. فقط ممکن است به خاطر مضرات این غذاها کمی خودشان را کنترل کنند.

دوای درد اعصاب متولدین هر ماه چه چیزی است؟

مرداد

مرداد ماهی ها عاشق غذا هستند اما به دنبال غذاهای گران قیمت می باشند. مرداد ماهی ها به غذاهای مضر و غذاهایی که فقط با چند چیپس سیب زمینی درست شده اند، تمایلی ندارند بلکه یک وعده غذایی کامل می خواهند. آنها دوست دارند که غذای شان خیلی زیبا باشد و توسط فرد ماهری درست شده باشد و خیلی با دقت منوی غذایی را چک می کنند.

فروردین

فروردین ماهی ها عاشق ماجراجویی و کشف های جدید هستند و به دنبال رستوران هایی می گردند که منوی آن ها اجازه بدهد که چند غذا را به صورت همزمان تست کنند و حتی اگر این رستوران خیلی از آن ها دور باشد، باز هم به آن جا می روند.

آن ها دوست دارند غذاهای هیجان انگیز و متفاوتی را به یکباره تست کنند و حتی خودشان هم در منزل چند غذای متفاوت درست می کنند و از طعم متفاوت آن ها لذت می برند. فروردین ماهی ها به شدت برای هر چیزی اشتها دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر