شناسه خبر: ۳۳۱
لینک کوتاه کپی شد

هواشناسی ایران | پیش بینی هواشناسی کشور از وضعیت آب و هوای استانهای ایران

 هواشناسی چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱ | پیش بینی وضعیت هوای امروز و فردا + ویدیو

سازمان هواشناسی برای برخی نقاط کشور یخبندان و در سایر نقاط بهبود نسبی دما در را پیش بینی کرده است.

 هواشناسی چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱ | پیش بینی وضعیت هوای امروز و فردا + ویدیو

اعلام وضعیت آب و هوا از سوی سازمان هواشناسی کل کشور: سازمان هواشناسی اعلام کرد از امروز کمی از سرمای هوای کشور کم خواهد شد.  بر اساس آخرین گزارش سازمان هواشناسی برای امروز ۲۸ دی ۱۴۰۱،  در نواحی شمالی کشور یخ‌بندان خواهیم داشت. چهارشنبه و پنج‌شنبه سکون نسبی هوا را داریم که باعث آلودگی در شهرهای صنعتی خواهد شد.

در ویدیوی زیر در خصوص دمای هوای بامداد امروز و روز آینده توضیح داده شده،طبق پیش بینی ها شاخص آلودگی هوا نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

وقتی گوشیتون خیس میشه باید چکار کنید تا خراب نشه؟

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بر اساس نقشه های همدیدی سازمان هواشناسی امروز در جنوب استان خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان، کرمان و یزد باران و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود سامانه کشور خواهد شد.

فردا در جنوب شرق کشور ابرناکی، رگبار و پراکنده به همراه اول پیش بینی می شود. روز پنجشنبه تا یکشنبه هفته آینده وزش باد همراه با کاهش نسبی دما در نوار شرقی کشور و مناطقی از مرکز و جنوب کشور به ویژه استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان پیش بینی شده است. در این روز برای نوار غربی آرام همراه با افزایش دما پیش بینی شده است.

به گزارش تسنیم، طی این مدت در سواحل گیلان، مازندران، اردبیل و  جنوب بوشهر ابرناکی و پراکنده می دهد تا فردا تداوم آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خواهیم داشت.

نکات مهم چک کردن ماشین قبل سفر

توصیف سامانه: افزایش ارتفاع امواج

زمان شروع: چهارشنبه 1401/10/28

زمان پایان: چهارشنبه 1401/10/28

نوع مخاطره: وزش باد و افزایش ارتفاع امواج بین 1.5 تا 2 متر

منطقه اثر:

چهارشنبه 1401/10/28: دریای عمان، مناطق ساحلی سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان

اثر مخاطره: خسارت به شناورهای سبک، تفریحی و احتمالا نیمه سنگین، اختلال در ورود و خروج شناورها به بندرگاه‌ها، پاره شدن تورهای صیادی و آسیب به قفس‌ها و احتمال آسیب به تاسیسات دریایی.

توصیه: اجتناب از عملیات غواصی و شنا، محدودیت در تردد با شناورهای سبک و نیمه سنگین و قایق های صیادی و تفریحی، تمهیدات لازم جهت پیشگیری از هر گونه خسارت، جمع آوری تورهای صیادی و محدودیت در فعالیت‌های دریایی در سواحل و فراسواحل .

درمان ریزش مو با آب پیاز

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر