شناسه خبر: ۳۳۱۵
لینک کوتاه کپی شد

خوراکی های ژاپنی | خوراکی های ژاپنی فانتزی

این خوراکی های ژاپنی خوشمزه دقیقا از دل انیمیشن بیرون اومدن + ویدئو

فیلمی از خوراکی های ژاپنی براتون گزاشتیم که اینقدر فانتزی هستن که انگار واقعا از دل انیمیشن و کارتون اومدن بیرون!

خوراکی های ژاپنی

پر بازدید

ترین تاپ:

سال هاست که انیمیشن های ژاپنی باعث شدن که خوراکی های ژاپنی هم برای ما شناخته شده باشن و گاهی واقعا هوس کرده باشیم.  اگه بچه های کوه آلپ رو دیده باشین، خیلیا دلشون از اون نون های داخل انیمه که جزو خوراکی های ژاپنی محسوب میشدن میخواست. حالا در ادامه ویدئویی براتون قرار دادیم که خوراکی های ژاپنی رو در دنیای واقعی نشون میده و اینقدر زیبا و هوس انگیز هستن که انگار از دل انیمه بیرون اومدن

خوراکی های ژاپنی که امکان نداره ببینی و دلت نخواد!

یکی از دلایل جذابیت انیمه، تصاویر زیبا و جلوه‌های بصری خیره کننده‌ی آن‌ها است. رنگ‌هایی زنده و روشن، دنیاهایی خارق‌العاده و جادویی که بیننده را افسون می‌کند و البته انواع خوراکی و غذاهای جذاب و جالب توجه که حتی از نمونه‌های مشابه‌شان در دنیای واقعی، خوشمزه‌تر به نظر می‌رسند. در ادامه خوراکی های واقعی از کشور ژاپن را ببینید که بدون شک شما رو یاد انیمه ها می ندازه!

همین مسئله باعث می‌شود طرفداران دنیای انیمه هم مشتاق امتحان کردن غذاهای مختلف شده یا حتی سعی کنند نمادین‌ترین آن‌ها را خود در خانه تهیه و سرو کنند. به عبارت دیگر از آنجایی که انیمه در سال‌های اخیر به بخشی اساسی از فرهنگ پاپ مدرن تبدیل شده است، طبیعی است که سبک زندگی افراد را هم تحت تأثیر خود قرار دهد و دراین بین هنر آشپزی هم بی‌نصیب نماند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر