شناسه خبر: ۳۳۶۶
لینک کوتاه کپی شد

پریناز ایزدیار | استایل پریناز ایزدیار

استایل خاص پریناز ایزدیار و هوتن شکیبا در جشنواره فیلم مراکش + ویدئو و تصاویر

پریناز ایزدیار که این روزها برای اکران فیلم ملاقات خصوصی در کشور مراکش به سر می برد. در ادامه استایل های پریناز ایزدیار و هوتن شکیبا را مشاهده کنید.

پریناز ایزدیار

پر بازدید

ترین تاپ:

پریناز ایزدیار و هوتن شکیبا بازیگران محبوب و مشهوری هستند که این روزها برای اکران فیلم ملاقات خصوصی در جشنواره های مختلف شرکت می کنند. اولین استایل پریناز ایزدیار در مراکش چند روز پیش منتشر شد و مثل همیشه خودش را با انتخاب های زیبا و ساده به رخ کشید. در ادامه عکسی هایی از استایل های شیک و زیبای پریناز ایزدیار و هوتن شکیبا را مشاهده می کنید که با واکنش مثبتی از سوی کاربران و طراحان لباس همراه بود.

ویدئو حضور پریناز ایزدیار و هوتن شکیبا در جشنواره مراکش

بررسی استایل پریناز ایزدیار در اکران فیلم مراکش

پریناز ایزدیار در طی حرفه بازیگریشون و همچنین در تمام ایونت هایی که شاهد حضورشون بودیم، شخصیتی با متانت و به دور از هر گونه حاشیه از خودشون به نمایش گذاشتند. حتی زبان بدنشون هم متین و باوقاره و انتخاب پوششی از کالکشن وقار برند غزال رجبیان الحق که هوشمندانه و بسیار مرتبط با شخصیت ایشون انتخاب شده است.

پریناز ایزدیار

(ویدئو) هیجان زیاد پریناز ایزدیار موقع رانندگی با کامیون!

جنس پارچه مخمل بوده که از دیرباز جزو اصلی ترین پارچه های ایران و جهان بود و در کنار شعار این لباس تلفیق جذابی رقم زده. استفاده از حداقل اکسسوری و شلوغ نکردن قسمت پوشش سر و گردن، مناسب درخور این لوک بود.

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر