شناسه خبر: ۳۶۴۲
لینک کوتاه کپی شد

بهاره کیان افشار | تصاویر بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار در فهرست زیباترین زنان مسلمان جهان + تصاویر

بهاره کیان افشار بازیگر ایرانی سینما به عنوان هفتمین بازیگر زیبای مسلمان شناخته شد. خبر تکمیلی و تصاویر او را در ادامه ببینید.

بهاره کیان افشار
ترین تاپ:

از یک سایت معتبر بین المللی لیست زیباترین زنان مسلمان جهان منتشر شده است که اسم بهاره کیان افشار در ردیف هفتم بوده است. بهاره کیان افشار با بازی در سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی به شهرتی بیش از قبل دست یافت. چهره زیبای بهاره کیان افشار همیشه مورد توجه رسانه های داخلی و خارجی بوده است. در ادامه عکس ها و بیوگرافی بهاره کیان افشار را ببینید.

سایت FillGap فهرستی از زیباترین زنان مسلمان را منتشر کرده که بهاره کیان افشار در رده هفتم این جدول از بین 10 زن زیبای مسلمان انتخاب شده است.

این سایت نوشته بهاره کیان افشار بازیگری ایرانی با لبخندی همیشگی است که شباهت زیادی به Ainy Jaffry بازیگر و مدل پاکستانی دارد.

بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 10 اردیبهشت ماه 1362 متولد شد.  این بانوی هنرمند فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در رشته مهندسی کامپیوتر است و در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی، کارهای کامپیوتری و تبلیغاتی هم فعالیت هایی را انجام داده است.

بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار هرگز به بازیگری به عنوان تنها شغلش در زندگی نگاه نمیکند و در سالهای ابتدایی فعالیتش در دنیای هنر به همراه دوستانش در یک شرکت کارهای اجرایی دکوراسیون داخلی مشغول فعالیت شد و همیشه سعی کرده است علاوه بر بازیگری شغل دیگری هم داشته باشد.

بهاره کیان افشار

اولین فیلم سینمای بهاره کیان افشار

فیلم سینمایی شیرین به کارگردانی عباس کیارستمی در سال 1387 اولین تجربه بازیگری بهاره کیان افشار در سینما است. بهاره کیان افشار در اولین تجربه حضورش در سینما مقابل دوربین فیلمی متفاوت از عباس کیارستمی رفت و با بازیگران زیادی از دنیای هنر همبازی بود و تجربه های زیادی در کنار زنده یاد عباس کیارستمی و هنرمندان سینما کسب کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر