شناسه خبر: ۳۸۹
لینک کوتاه کپی شد

لیست انواع گیاه آپارتمانی ارزان قیمت

معرفی چند گیاه آپارتمانی ارزان قیمت اما شیک | گیاهان آپارتمانی مقرون به صرفه

در این مطلب انواع گیاه آپارتمانی ارزان قیمت و در عین حال بسیار زیبا را به شما عزیزان معرفی کرده ایم.

معرفی چند گیاه آپارتمانی ارزان قیمت اما شیک | گیاهان آپارتمانی مقرون به صرفه

پر بازدید

بعضی از افراد فکر می کنند که انواع گیاه آپارتمانی ارزان قیمت از کیفیت و طول عمر کمی برخوردار هستند و از خرید آن‌ها اجتناب می‌کنند. اما بسیاری از گیاهان آپارتمانی به دلیل تکثیر بسیار زیاد و نگهداری آسان دارای قیمت مناسبی هستند، همانطور که اشاره شد در ادامه مطلب انواع گیاه آپارتمانی ارزان قیمت را به شما عزیزان معرفی کرده ایم تا بتوانید با خرید آن‌ها زیبایی منحصر به فردی را در خانه‌های خود به ارمغان بیاورید.

برخی از این گیاهان ممکن است از نظر شما قیمت پایینی نداشته باشند اما در مقایسه با میزان ماندگاری و قدرت تکثیر آنها، مطمئن باشید که گیاه ارزانی را خریداری خواهید کرد.

سانسوریا

یکی از گیاهان ارزان قیمت و بیار زیبای آپارتمانی گیاه سانسوریا است، به طور کلی این گیاه از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد و قیمت بسیار مناسب آن باعث شده تا توان افراد برای خرید این گل بسیار زیادی افزایش پیدا کند.

 اگر به دنبال گیاه آپارتمانی بسیار زیبایی برای نگهداری در خانه خود هستید بهتر است بدانید که یکی از بهترین گزینه‌ها خرید گیاه سانسوریا است.

سانسوریا جزو گیاهان آپارتمانی ای است که هرگز از خرید آن پشیمان نخواهید شد چون هم زیبا و شیک است و هم اینکه اگر به دلیل برگ گوشتی آن، همانند کاکتوسها آبیاری شود تا سالها می توانید این گیاه زیبا را در منزلتان داشته باشید.

سانسوریا

گل پیله آ 

یکی دیگر از گیاهان آپارتمانی با قیمت مناسب گیاه پینه آ است، این گل بسیار دوست داشتنی دارای برگ‌های سبز و بسیار زیبا می‌باشد که نگهداری از آن کار بسیار آسان و راحت است. به دلیل شباهت بسیار زیاد برگ‌های این گیاه به هندوانه افراد بسیار زیادی علاقه مند به گیاه پینه آ هستند.

بهتر است بدانید که با خرسید این گیاه می‌توانید فضایی زیبا و زنده را در خانه خود به ارمغان بیاورید 

پیله آ

پتوس مرمری

گیاه پتوس یکی از محبوب ترین گیاهان آپارتمانی به حساب می‌آدی که بسیاری از افراد آشنایی کامل با آن را دارند، گیاهان پتوس از زیبایی منحصر به فردی برخوردار هستند که امروزه می‌توان زیبایی آن‌ها را در بسیاری از خانه‌ها تماشا کرد و ار آن لذت برد؛ اگر قصد زیبا کردن خانه خود را با گیاهان دارید پیشنهاد ما خرید گیاه آپارتمانی ارزان قیمت پتوس است.

پتوس رشد خوبی دارد و یک گیاه رونده بسیار زیباست.

پتوس مرمری

قاشقی ابلق

همانطور که گفته شد خرید گیاه آپارتمانی ارزان قیمت می‌تواند در زیبایی محل زنگی شما تاثیر چشمگیری داشته باشد که این امر از امیت بسیار بالایی برخوردار است، گیاه قاشقی ابلق نیز یکی از گیاهان زیبا با قیمت ارزان و مناسب است که قیمت مناسب بسیاری از افراد را برای خرید این گیاه به خود جذب کرده است.

گیاه قاشقی از ظاهر جذاب و زیبایی برخوردار است که بهتر است بدانید برگ این گیاه ظاهر قلبی شکل و گوشتی دارد.

قاشقی ابلق

گیاه برگ بیدی صورتی ارزان قیمت

برگ‌های گیاه برگ بیدی به رنگ صورتی است و ظاهر بسیار زیبا و منحصر به فردی دارد، برگ هایسبز و صورتی این گیاه و همچنین نگهداری آسان آن باعث شده تا یکی از بهترین گیاهان آپارتمانی مناسب منزل و یا حتی محل کار گیاه برگ بیدی صورتی باشد؛ قیمت این گیاه نسبتا مناسب و به صرفه است 

برگ بیدی صورتی

بنجامین

یکی از گیاهان محبوب کشور آمریکا گیاه منجامن است که می‌توان آن را با بهترین قیمت یافت و خریداری کرد، نگهداری از این گیاه کار بسیار آسانی می‌باشد و می‌توان از درختچه‌های زیبای آن در خانه نگهداری کرد.

برگ های نیمه آویزان گیاه اپارتمانی بنجامن از زیبایی بسیار زیادی برخوردار است و می‌توان آن را در سایزهای مختلفی یافت و خریداری کرد.

بنجامین

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر