شناسه خبر: ۳۹۹
لینک کوتاه کپی شد

شیک بودن | راهکارهایی برای شیک بودن

ترفندهای شیک بودن | چطوری در چشم دیگران شیک به نظر بیایم؟

این مطلب در چگونه شیک بودن و انواع استایل ها به شما کمک خواهد کرد.

شیک بودن

پر بازدید

ترین تاپ:

شیک بودن مسئله سختی نیست. برای شیک بودن نه تنها طرز لباس پوشیدنمان را باید تحت کنترل بگیریم بلکه نحوه ی رفتار ما نیز تاثیر زیادی دارد. ما در نگاه اول همان چیزی هستیم که می پوشیم .نوع لباس‌هایی که می‌پوشیم و انواع اکسسوری که استفاده می‌کنیم تا آن‌ها را جذابتر  کنیم. پس برای اینکه درباره اصول شیک بودن بیشتر بدانید این خبر را بخوانید.

ترفند های شیک بودن و استفاده از رنگ

اثرات روانی رنگ اغلب در طراحی گرافیک و تبلیغات مورد توجه قرار می گیرد. بسیاری بر این باورند که قرمز شور و اعتماد به نفس و انرژی نارنجی و اشتیاق را برمی انگیزد. سفید اغلب با خلوص و سیاه با جدیت همراه است. لباس های یک رنگ خاص می توانند احساسات و نگرش های مرتبط با آن ها را برانگیزند. به عنوان مثال، یک لباس قرمز به شما اعتماد به نفس و اشتیاق بدهد و ممکن است توجه شما را به خود جلب کند. برخی از آزمایش‌ها نشان داده‌اند که پیشخدمت‌هایی که قرمز می‌پوشند، انعام بیشتری دریافت می‌کنند.

معرفی پارچه های لوکس

رنگ آبی القا کننده آرامش است. و لباس‌های آبی ممکن است کمی احساس آرامش و فروتنی را در شما ایجاد کنند. 

ترفند شیک بودن برای حرفه ای به نظر رسیدن

شما نیازی به خرج کردن پول زیادی برای خرید لباس ندارید، اما باید مطمئن شوید که لباس‌هایتان مناسب هستند. این مسئله هم برای خانم ها و هم برای آقایان صدق می کند. یک مصاحبه کننده در عرض 10 ثانیه پس از ملاقات با یک نامزد شغل تعیین می کند که آیا آنها برای این شغل مناسب هستند یا خیر. لباس خوش دوخت نشان می دهد که شما وظیفه شناس هستید و به جزئیات اهمیت می دهید.  

شما می توانید لباس هایی را که در حال حاضر دارید بردارید و با اطمینان آن ها را با آیتم های دیگر خود ست کنید و ظاهر خود را تغییر دهید. لباس هایتان هر چه ساده تر و تیره تر باشد حرفه ای تر دیده می شوید. کت و شلوارهای مردانه و زنانه همیشه حرفه ای تر دیده می شوند.

شیک بودن

ساده پوشی

در دنیای مد و فشن مهمترین راز شیک پوش بودن ساده پوشی است، این یکی از نکاتی است که فشن بلاگرهای ایرانی و خارجی برای داشتن استایل بهتر رعایت میکنند. حتما شما هم سلبریتی های معروفی را دیده اید که با ساده ترین لباس ها چقد شیک به نظر میرسند مثلا مگان مارکل عروس ملکه انگلیس در روز عروسی اش لباس عروس فوق العاده ساده به تن داشت و در عین حال فوق العاده شیک بنظر میرسید.

اکسسوری ها

اکسسوری ها معجزه میکنند، بیشتر خانم ها اکسسوری ها را نادیده میگیرند و شاید اصلا از آن ها استفاده نکنند اما بهتر است بدانید یک ساعت شیک یا یک انگشتر زیبا تاثیر ویژه ای در شیک به نظر رسیدن شما دارد.

معرفی اپلیکیشن های مد و فشن

استایل تک رنگ

استایل تک رنگ شاید تکراری و خسته کننده به نظر برسد اما یکی از رازهای شیک پوشی است، اینکه شما استایل سر تا پا مشکی یا طوسی داشته باشید خیلی جذاب است تا اینکه از 5 یا 6 رنگ در استایل تان استفاده کنید.

 انتخاب کفش مناسب

یکی از رازهای فراموش شده شیک پوشی انتخاب یک کفش جذاب و متناسب می باشد. برای محیط های رسمی و زنانه بهترین کفش، نمونه پاشنه دار است. کفش زنانه اسپرت یک کفش جذاب برای استایل های کژوال روزانه است. اگر علاقه مند به استفاده از این استایل ها نیستید، می‌توانید از انواع کالج ها یا کفش های روزانه استفاده کنید. البته رعایت یکسری نکات در ست کردن انواع کفش کتانی بسیار الزامی است.

برای مثال بهتر است کت و شلوار یا مانتو مجلسی را با کفش اسپرت نپوشید. استفاده از مانتو اداری با کفش اسپرت نیز چندان ایده جذابی نخواهد بود. انواع کفش های ویژه برای محیط های کاری به شما کمک می کند که حتی در یک مکان رسمی شیک و خاص به نظر برسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر