شناسه خبر: ۴۲۲
لینک کوتاه کپی شد

داستان کودکانه شب برای بچه ها | داستان کودکانه صوتی برای خواب

داستان کودکانه | قصه شب، کمک به همسایه ها

سایت ترین تاپ، هر شب داستان کودکانه صوتی برای فرزندان دوست داشتنی شما خواهد گذاشت، تا فرزند دلبندتان خواب آرامی داشته باشد.

داستان کودکانه | قصه شب، کمک به همسایه ها

پر بازدید

داستان کودکانه برای فرزندان شما: این روزها مشکلات خانواده ها به نسبت قدیم بیشتر شده  و این مشکلات کمتر به مادرها و پدرها اجازه می دهد که برای فرزندان خود قصه هایی را شب به شب بگویند و مطمئنا همگی به دنبال پیدا کردن داستان کودکانه برای فرزندانشان هستند که هم حس خوبی به آنها منتقل کنند و هم خواب آرامی را به کودکانشان هدیه دهند. بهترین کاری که در این زمان باید انجام دهید این است که از منابع معتبری قصه های صوتی از داستان کودکانه پربار و آموزنده را دانلود و برای کودکتان پخش کنید. بچه ها با شنیدن این نوع از داستان ها قدرت شنیداری که دارند را افزایش می دهند.

 

موضوع داستان کودکانه امشب:

توی محله ای، سعید کوچولو به همراه پدر و مادرش زندگی می کرد. کنار خانه سعید کوچولو همسایه ایی بود به نام بی بی جان که همه اهالی محل دوستش داشتند.

 

بی بی جان به همه همسایه ها کمک می کرد. اما یک روز خبری از بی بی جان نشد. همه همسایه ها نگران شدند و با کلیدی که مادر سعید داشت در را باز کردند و دیدند که بی بی جان مریض شده است. بی بی جان مجبور شد چند روزی توی بیمارستان بستری شود.

 

فایل صوتی داستان کودکانه کمک به همسایه ها:

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر