شناسه خبر: ۴۶۳
لینک کوتاه کپی شد

مازیار لرستانی | شهره لرستانی

شایعه ای جدید درباره شناسنامه مازیار لرستانی + عکس

مازیار لرستانی که پس از تطبیق جنسیت درگیر شایعات مختلفی درباره ازدواج و زندگی شخصی اش شد، اینبار با جزئیات دیگری سوژه برخی شایعه سازان گشته.

شایعه ای جدید درباره شناسنامه مازیار لرستانی + عکس

مازیار لرستانی سال ۱۳۴۵ در تهران با نام شهره صالحی لرستانی زاده شد. مازیار لرستانی دانش‌آموختهٔ کارشناسی رشتهٔ کارگردانی تئاتر از دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران در سال ۱۳۶۹ و همچنین دانش‌آموختهٔ کارشناسی ارشد رشتهٔ فیلم‌نامه‌نویسی سینما از مرکز اسلامی آموزش فیلم‌سازی مجتمع فیلم‌سازی باغ فردوس در سال ۱۳۷۳ بوده‌است. مازیار لرستانی که پس از تطبیق جنسیت درگیر شایعات مختلفی درباره ازدواج و زندگی شخصی اش شد، اینبار با جزئیات دیگری سوژه برخی شایعه سازان گشته.

تاریخ تولد اصلی مازیار لرستانی و سن واقعی اش

زندگی خصوصی بازیگران برای بسیاری از افراد جالب است اما برخی از خبرها درباره زندگی بازیگران بی پایه و اساس بوده و شایعه ای بیش نیستند. مازیار لرستانی یکی از بازیگران شناخته شده عرصه هنر است که پس از تطبیق جنسیت زندگی خصوصیش زیر ذره بین طرفدارانش قرار گرفته و هر روز با حواشی و قضاوت های فراوانی در زندگی خصوصیش روبرو می شود. در ادامه این بخش از نمناک دردسر جدید مازیار لرستانی را منتشر کرده ایم.

مازیار لرستانی یکی از هنرمندانیست که مورد شیطنت رسانه ای قرار گرفته و تاریخ تولد اشتباه او در سایت های مختلف منتشر شده است.

برخلاف آنچه سایت های مختلف منتشر کرده اند، مازیار لرستانی متولد 26 مهرماه 1345 نیست و این بازیگر، کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس کشورمان 31 خرداد سال 1345 در تهران به دنیا آمده و اصالتاً لر می باشد و برای اثبات این مسئله حتی صفحه اول شناسنامه خود را نیز منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می کنید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر