شناسه خبر: ۴۶۶
لینک کوتاه کپی شد

جورجینا | جورجینا رودریگز

حمله به جورجینا | نامزد سابق رونالدو زهرش را ریخت

جورجینا رودریگز نامزد کریستیانو رونالدوی معروف، به تازگی توسط خانمی که سالها پیش با رونالدو رابطه عاشقانه داشته، مورد حمله قرار گرفت.

حمله به جورجینا | نامزد سابق رونالدو زهرش را ریخت

حمله به جورجینا رودریگز! با سفر کریستین رونالدو و خانواده اش به عربستان و عضویت پر سر و صدای این فوتبالیست معروف به تیم النصر، مدتی است که جورجینا رودریگز، بیش از پیش هدف برخی از نظرات تند و تیز قرار میگیرد که تازه ترین آنها، مربوط به اظهار نظر جنجالی نامزد سابق رونالدو به جورجینا است که در این بخش از ترین تاپ خواهید خواند.

نریدا گالاردو نامزد سابق کریستیانو رونالدو با ارائه تصاویر و دلایلی اخیرا به شکلی نرم به جورجینا رودریگر حمله کرده و او را مورد انتقاد قرار داد. از جورجینا رودریگز انتقاد کرده است که از طریق روش های زیبایی خود را به کیم کارداشیان تبدیل کرده است.

نریدا مدعی است که مادر فرزندان رونالدو، به شکلی نامحسوس مدتهاست که روی چهره خود کار می کند و با انجام انواع عمل زیبایی، سعی میکند تا چهره اش را شبیه کیم کارداشیان بسازد.

این خانم با کنار هم گذشتن عکس جورجینا و کیم کارداشیان و در تصویری دیگر با علامت های فلشی قرمز رنگ سعی در اثبات گفته های خود دارد و از کاربران فضای مجازی خواست تا ادعای طبیعی بودن زیبایی جورجینا را باور نکنند و تصور نکنند که رونالدو، عاشق زیبایی نچرال او شده.

بسیاری معتقدند که این رفتار نریدا به دلیل حس حسادت و انتقام جویانه از جورجینا است و برخی هم با او هم عقیده هستند و جراحی زیبایی زیرکانه و نامحسوس نامزد رونالدو را تایید می کنند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر