شناسه خبر: ۴۷۷
لینک کوتاه کپی شد

مهدی طارمی | مهدی طارمی در پرتو

مهدی طارمی تیتر یک شد | او گربه سیاه اسپورتینگ است

به بهانه دیدار حساس امشب پورتو و اسپورتینگ لیسبون، مهدی طارمی و تقابل‌هایش به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است.

مهدی طارمی تیتر یک شد |  او گربه سیاه اسپورتینگ است

مهدی طارمی توانست به عنوان بهترین بازیکن 2 ماه اخیر لیگ برتر پرتغال را از آن خود کند.مهدی طارمی از سوی اتحادیه بازیکنان لیگ پرتغال به عنوان بهترین بازیکن ماه نوامبر و دسامبر این لیگ انتخاب شد و جایزه‌اش را دریافت کرد. عکس جدید مهدی طارمی را در ادامه تماشا کنید.

اسپورتینگ و پورتو امشب در دیداری فوق‌العاده حساس و مهم در استادیوم دکتر ماگالهیز پسوآ دیدار فینال رقابت‌های لیگ کاپ موسوم به آلیانز کاپ را برگزار می‌کنند.

پس از اتمام دور گروهی، دو تیم بازی‌های خود در مراحل یک چهارم و نیمه نهایی را برگزار کردند و به دیدار پایانی راه یافتند و قرار است امشب برنده نخستین جام این فصل از رقابت‌های فوتبال در پرتغال مشخص شود.

روزنامه اوجوگو در گزارشی به بررسی ترکیب پورتو پرداخته و نوشته است که سرجیو کونسیسائو تمامی بازیکنان خود را از جمله مهدی طارمی برای این بازی در اختیار دارد. سرمربی پورتو هرگز نتوانسته است در این پیکارها عنوان قهرمانی را از آن خود کند و امشب به دنبال فتح این جام است.

مهدی طارمی

 

این روزنامه به موفقیت طارمی در تقابل‌هایش با اسپورتینگ پرداخته و نوشته است: طارمی و گالنو در اختیار کونسیسائو هستند. مهاجم ایرانی از رویارویی با شیرها هم خاطرات بسیار خوبی دارد. کافی است بدانید که او در 9 تقابلی که با اسپورتینگ داشته، هرگز شکست نخورده است: چهار برد و پنج تساوی.

اوجوگو در ادامه نوشت: از تقابل‌های طارمی و اسپورتینگ می‌توان به دو دیداری اشاره کرد که او در زمان حضور در ریو آوه، برابر این تیم انجام داد. اتفاقاً اولین دیدار او برابر اسپورتینگ به عنوان کارت دعوت بود: او در آلوالاده (استادیوم خانگی اسپورتینگ) سه پنالتی گرفت و در پیروزی سه بر دو تیمش نقش اصلی را ایفا کرد. مهدی برای پورتو نیز 2 بار به اسپورتینگ گل زده و سه پاس گل نیز داده است.

روزنامه رکورد نیز تیتر و عکس صفحه اول خود را به مهدی طارمی و تقابل او با اسپورتینگ اختصاص داد و به حواشی پیش‌آمده میان بازیکن ایرانی و تیم پایتخت‌نشین در فصل قبل پرداخت و اینکه طارمی و اسپورتینگ یک بار دیگر به هم رسیدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر