شناسه خبر: ۴۸۱
لینک کوتاه کپی شد

واتساپ | ترفندهای واتساپ | آپدیت جدید واتساپ

از کجا بفهمیم در واتساپ هاید استوری شدیم؟+ ترفند

با پیشرفته‌تر شدن نرم افزارهای ارتباطی مثل واتساپ امکانات این برنامه ها هم روز به روز بیشتر میشود پس بهتر است نکات کاربردی راجع به واتس آپ را بیشتر بدانید.

از کجا بفهمیم در واتساپ هاید استوری شدیم؟+ ترفند

پر بازدید

این ترفندهای واتساپ رو حتما باید بلد باشی! آموزش تشخیص قرار گرفتن در وضعیت هاید استوری واتساپ! امروزه به دلیل گسترش صنعت تکنولوژی و بالا رفتن سطح آگاهی مردم، گوشی های هوشمندی با امکانات منحصربه فرد و خاص تولید می شوند که انجام بسیاری از کار ها را آسان‌ تر کرده اند. یکی از امکانات موبایل های جدید اتصال به اینترنت است که همین امر باعث شده تا بتوان از برنامه هایی استفاده کرد که ارتباطات را راحت تر می کنند.حال شاید برای تان سؤال باشد که از کجا بفهمیم در واتساپ هاید استوری شدیم؟

در حال حاضر برنامه ها و اپلیکیشن های متفاوتی طراحی و ساخته می شوند، اما یکی از محبوب ترینِ آن ها که کاربران زیادی هم دارد، واتساپ بوده که از ویژگی های فوق‌العاده ای برخودار است؛ به عنوان مثال دارای بخشی به نام استوری است که این امکان را می دهد تا شما وضعیت یا خبری را برای تمامی مخاطبان تان به نمایش بگذارید یا از وضعیت دیگران با خبر باشید؛ اما گاهی افراد نمی خواهند که شما اطلاعی از وضعیت شان داشته باشید، به همین دلیل استوری هایشان را از دید شما هاید یا پنهان می کنند.

حال شاید برای تان سؤال باشد که از کجا بفهمیم در واتساپ هاید استوری شدیم؟ برای پاسخ به این سؤال بهتر است تا انتهای مقاله با ما همراه باشید؛ زیرا در این بخش از ترفندستان نمناک به طور کامل نحوه فهمیدن هاید شدن استوری را با زبان ساده توضیح داده ایم.

از کجا بفهمیم در واتساپ هاید استوری شدیم؟

همانطور که گفته شد اگر شما شماره فردی را داشته باشید و آن فرد نیز شماره شما را ذخیره کرده باشد، می توانید استوری های یکدیگر را ببینید؛ اما گاهی بخش استوری فرد مورد نظر ناپدید می شود؛ یعنی استوری خود را از دید شما پنهان کرده یا شما را مسدود کرده است، در این زمان برای اطمینان خاطر فرآیندی را انجام دهید که ما در این قسمت از مقاله به طور کامل آن را آموزش داده ایم.

برای دسترسی به وضعیت شخصی دیگر، ابتدا باید واتساپ را بروزرسانی کرده؛ سپس برنامه Parallel space را نصب کنید.

پس از آن باید یک شماره تلفن جدید را به حساب واتساپ خود اضافه نمایید و تنظیمات را انجام دهید.

در مرحله بعد باید به پوشه statuses وارد شد و وضعیت فرد مورد نظر را مشاهده کرد.

اما این روش برای زمانی است که می‌دانید آن فرد شماره اطرافیان شما را ندارد یا اطرافیان تان شماره فرد مورد نظر را ذخیره ندارند، در غیر این صورت می توان از طریق واتساپ آن ها وضعیت او را بررسی کرد؛ اگر استوری او برای اطرافیان تان نمایش داده شود؛ به راحتی متوجه خواهید شد که شما را هاید کرده است

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر