شناسه خبر: ۴۸۲
لینک کوتاه کپی شد

۵ ترند ناخن ۲۰۲۳

۵ تا ترند ناخن ۲۰۲۳ رو میدونی؟ | ناخن هات رو به روز کن !

در این مقاله انواع ترند ناخن ۲۰۲۳ را در اختیارتان قرار داده ایم.

۵ تا ترند ناخن ۲۰۲۳ رو میدونی؟ | ناخن هات رو به روز کن !

سال ۲۰۲۲ سال بزرگی برای ناخن بود واما با ترند ناخن ۲۰۲۳ میتوان گفت سال بزرگتری در زمینه ناخن در راه است. ترند ناخن ۲۰۲۳ چیزهای عجیب و غریب هم میبینیم اما ترندهای زیبایی برای مینیمال دوستان هم هست نگران نباشید! ترند ناخن ۲۰۲۳ شگفت زده تان میکند ! در سال گذشته هنرمندان ناخن با طراحی های ناخن افراد مشهور  محبوب تر شد. مانیکوریست ها و ناخن کاران پر تقاضا تبدیل به اینفلوئنسرهای تمام عیار شدند. پس امسال چه چیزی در انبار دارد؟ این پنج ترندی که برای شما آماده کردیم ترندهای ناخنی هستند که سال ۲۰۲۳ در اکسپلور اینستای خود می بینید.

 

۱. کروم ظریف

کروم به طور خودکار به معنی چیزهای براق یا جواهرات براق است. هریت وستمورلند پیش بینی میکرد که کروم ترند ناخن های امسال است اما نه آنطور که فکرش را می کنید. وی اشاره کرد که کروم در ۲۰۲۳ بزرگ خواهد بود.و به تکامل سایه های کروم اشاره میکند. وست مورلند از کروم استفاده میکند اما از سایه های پایه مات و شفاف استفاده می کند و ظاهری براق و سالم به ناخن ها میدهد. استودیوی ملی ناخن تون هوس دیسکوی خیره کننده ای را ایجاد کرده است . یک طرح مات با روکش کروم که برداشتی جدید از روند ناخن های لعاب دار تابستانی است که از مانیکور فوق العاده براق هیلی بیبر الهام گرفته شده است. سایه شیری رنگی که روی آن کروم است را امتحان کنید تا ظاهری لعابدار و براق داشته باشید.

chrome

۲. ناخن های ساده و سالم

ترند موهای سالم پس از دوره ای از نظافت و نگهداری شدید در قفل شد و اکنون ناخن ها نیز از این روند پیروی می کنند. انتظار داشته باشید در سال ۲۰۲۳ هرکجا را نگاه می کنید حداقل مانیکورهایی را ببینید که ماخن های سالم و بکر را به بهترین شکل نشان می دهند. آیرام شلتون مانیکوریست توضیح می دهد که رنگ لاک های بیس ناخن برای ناخن های تمیز و ساده مناسب هستندو این رنگ ها هرگونه نقص را پنهان می کنند. و در عین حال به تقویت ظاهر ناخن ها می پردازند تا ظاهری تمیز و خوش مانیکور و سالم داشته باشد. ناخن های روزمره ای که نیاز به نگهداری سختی نداشته و مرتب هستند.

clean girl

۳. فرنچ خیلی نازک و ملایم

مانیکور فرانسوی سال گذشته بازگشت کوچکی داشت اما برای سال ۲۰۲۳ مطلوب تر است. وست مورلند درباره مانیکور کلاسیک می گوید : مانیکور فرانسوی به سختی دیده می شود ! و برای سال ۲۰۲۳ بسیار نازک و طبیعی خواهد بود. به خطوط سفید و ظریفی که به سختی قابل توجه هستند فکر کنید که چقدر باعث میشود ناخن ها شیک و گران به نظر برسند.

french

۴. طراحی  ناخن

از بدلیجات گرفته تا زرق و برق تا بازی با روکش های مات و براق و طرح های بافت دار همچنان در سال ۲۰۲۳ محبوب خواهند بود. با تاکید بر طرح هایی با حس بازیگوشی . چه یک طرح با خطی از زرق و برق که کوتیکول را در آغوش گرفته است. یا یک کریستال ساده به عنوان یک نقطه روی هر ناخن .

accent nail

۵.اکسسوری های جدید و خلاقانه

سوراخ کردن ناخن و سایرمواد الهام گرفته از جواهرات در سال ۲۰۲۳ بزرگ خواهند شد. ناخن های بلندتر جایگزین مدل های کوتاه تری خواهد شد که در سال ۲۰۲۲ ترند بود. ناخن هایی بلند و مناسب برای سوراخ کردن با اکسسوری های مثل نگین آویزان . و این ها باید با یک مانیکور ساده و تمیز ترکیب شوند تا تمرکز روی اکسسوری ها حفظ شود. کاربردی ؟ نه واقعا! جلب توجه؟ بله حتما!

12345

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر