شناسه خبر: ۴۹۱
لینک کوتاه کپی شد

آموزش ساخت ریمل طبیعی برای تقویت مژه ها | ساخت ریمل با کمترین هزینه

تو خونه ریمل طبیعی و تقویت کننده برای مژه هات بساز+فیلم

برای تقویت مژه هات خودت تو خونه ریمل طبیعی و تقویت کننده درست کن.در ادامه چند روش را آموزش می دهیم.

تو خونه ریمل طبیعی و تقویت کننده برای مژه هات بساز+فیلم

پر بازدید

ریمل های بازاری عموما از مواد شیمیایی تشکیل شده و در برخی موارد ممکنه باعث حساسیت و ریزش مژه ها شوند. ریمل طبیعی که با مواد طبیعی ساخته شده باشد نه تنها ضرری برای مژه ها ندارد بلکه باعث تقویت مژه هم می شود. در این مقاله چنمد روش ساخت ریمل طبیعی را آموزش می دهیم.در انتها ویدئو ساخت ریمل طبیعی را هم می توانید تماشا کنید.

ریمل طبیعی برای تقویت مژه کم پشت

مواد لازم:

روغن زیتون : ۱ یا ۲ قطره
مغز بادام یا فندق یا گردو : ۱ قاشق غذاخوری

در ابتدا قوطی ریمل قبلی تان را تمیز کنید، سپس برای ساخت این ریمل نیاز داریم به مغز بادام یا فندق یا گردو، آن ها را خرد کرده و بعد بکوبید و با ۲ قطره روغن زیتون مخلوط کنید که استفاده آن برای افزایش نور چشم بسیار موثر است و مژه را تقویت می نماید. باید دقت کنید که روغن زیتون زیاد نشود چون شل شده و میریزد.

ترند های آرایش سال 2023 | امسال چه سبک آرایشی مده؟

ریمل خانگی برای زیاد شدن مژه ها

مواد لازم:

وازلین رنگ سفید : پانزده گرم
روغن لاوندر : یک گرم
روغن کرچک : چهار گرم
روغن پوست گردو سبز : یک گرم

برای ساخت ریمل طبیعی نیاز است به پوست گردو تازه سبز، روغن کرچک، وازلین سفید رنگ و روغن لاوندر که همه این موارد را در ظرفی کوچک بلوری نشکن مخلوط می کنیم. در اول وازلین را داخل ظرف ریخته و روی حرارت غیر مستقیم می گذاریم تا موم ذوب شود. بعد روغن پوست گرد و کرچک و لاوندر را به آن می افزاییم و می گذاریم سرد شود. هر شب ۱ قطره را از این کرم پیش از خواب با انگشت به آرامی برروی مژه ها بمالید و ماساژ دهید. مالیدن این روغن تقویت کننده باعث می شود ریشه مژه های شما در قبل از ۲۰ روز پرشت و بلند و مشکی شود که به شکلی دیگر احتیاجی به زدن ریمل نداشته باشید.

چجوری آرایش کنم جوون تر به نظر بیام؟

ریمل گیاهی موم و زیتون

مواد لازم:

موم : نصف قاشق غذاخوری
روغن زیتون : نصف قاشق غذاخوری
مغز قلم گوسفند : یک قاشق غذاخوری

در ابتدا موم را با بخار آب جوش به صورت غیر مستقیم ذوب می کنیم، سپس مغز قلم را به آن اضافه کرده و هم می زنیم. با هم زدن ترکیب روغن زیتون را کم کم به مخلوط داخل ظرفمان می افزاییم. بعد این که ریمل سرد شد در یک ظرف مخصوص ریمل تمیز شده از قبل نگهداری می نماییم.

 

فیلم آموزش ساخت ریمل طبیعی

 

ریمل کرچک برای استحکام مژه

مواد لازم:

  1. روغن کرچک : یک چهارم ظرف
  2. ویتامین E : یک دوم ظرف
  3. ژل آلوئه ورا : یک چهارم ظرف

برای شروع ساخت ریمل طبیعی، ریمل یا لاک قدیمی تان را تمیز کرده و بشویید و این مواد را در داخلش بریزید. با استفاده از برس ریمل مواد را همه با هم مخلوط نمایید. سپس به مدت ۴۰ شب هر دفعه با برس بر روی مژه ها بمالید تا نتیجه فوق العاده آن را ببینید. روغن کرچک برای ضخیم کردن مژه ها خوب است، ژل آلوئه ورا رشد را سریع تر می کند و ویتامینE مژه ها را بلند تر خواهد کرد. همچنین می توانید در لینک های مقابل نحوه درست کردن عطر موی خانگی و ساخت کرم پودر گیاهی را یاد بگیرید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر