شناسه خبر: ۵۶۴
لینک کوتاه کپی شد

رفتارهای ممنوعه در عروسی | کارهایی که هرگز نباید در عروسی بکنید!

رفتارهای ممنوعه در عروسی | تو عروسی چه کارهایی رو نباید انجام بدیم؟

عروسی یک شب بسیار خاص برای عروس و داماد است پس باید مراقب باید و نبایدهای رفتاریمان در این مهمانی باشیم.

 رفتارهای ممنوعه در عروسی | تو عروسی چه کارهایی رو نباید انجام بدیم؟

زمانیکه به یک عروسی دعوت میشوید بایدها و نبایدهای رفتاری ای هست که اصطلاحا کدهای رفتاری گفته میشوند. عروسی یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی عروس و داماد است و وقتی ما به یک عروسی دعوت میشویم باید مراقب زنجیره ای از رفتارهایمان از لباس پوشیدن گرفته تا نوع برخوردمان باشیم!

بدون اجازه مهمون با خودت نبر

برخی از افراد پس از دعوت به مراسم عروسی مهمانانی را با خودشان بدون اجازه گرفتن از عروس و داماد به جشن می برند. اگر بر روی کارت دعوتتان تنها نام خودتان قید شده، بدین معنی است که نباید فرد دیگری را همراه خود به مراسم عروسی ببرید زیرا امروزه هزینه مراسم عروسی سرسام آور است و باید درک کنید که عروس و داماد شاید به خاطر کمبود جا اینگونه برنامه ریزی عروسی را کرده اند پس اگر باید به تنهایی در عروسی شرکت کنید و یا دعوت‌شان را رد کنید.

مراسم را شخصی سازی نکنید!

اگر مراسم عروسی این دو نو گل شکفته با تولد شما در یک روز است بدون اجازه به دی جی نگویید که آهنگ تولدت مبارک برای شما اجرا کند! حتی اجازه هم نگیری زیرا ممکن است در رودروایسی حرف شما را قبول کنند و خواسته قلب آن ها نباشد. پس اجازه دهید این شب برای این دو عزیز همچنان خاص بماند! این مسئله درمورد خواستگاری سوپرایزگونه هم صدق میکند!

لباس سفید نپوشی! هرگز نپوشید!

هر دختر خانمی دوست دارد، در محفل عروسیش بدرخشد و همه به او توجه داشته باشند، پس خانم های عزیز درک و سعی کنید پر جلوه تر از عروس نباشید و در محفل عروسی دیگران لباس سفید و پف دار نپوشید و تاج نگذارید و از آرایش غلیظ بپرهیزید، به خصوص اگر خواهر شوهر و جاری هستید، پس یک رفتار ملاحظانه گرانه داشته باشید تا آرایش و لباس پوشیدنتان را به حساب حسادت نگذارند.

حرکات زننده!

شما به عنوان مهمان آقای داماد یا عروس خانم در آن مهمانی دعوت شده اید بنابراین حواستان به کارهایی که میکنید باشد زیرا در نهایت رفتارشما به عنوان مهمان هرکدام از طرفین میتواند به صورت غیرمستقیم در نظر دیگران درباره ی عروس و داماد تاثیر داشته باشد.

عکاسی و فیلم برداری نکن

لزومی ندارد که بدون اجازه عروس و داماد عکاسی و فیلم برداری کنید. شاید زوج دوست نداشته باشند که فیلم عروسیشان در گوشی شما باشد و یا شما بر سر راه عکاس قرار بگیرند زیرا زوج برای گرفته شدن عکس‌هایشان در آن روز بزرگ هزینه زیادی را متحمل شده اند، تا عکاسی را به عروسی آورده اند. اگر می خواهید از عروس و داماد عکس بگیرید در مسیر عکاس قرار نگیرید و از آنها کسب اجازه کنید.

مرکز توجه بودن!

این شب یک شب رویایی برای عروس و داماد است اجازه دهید مرکز توجه فقط برای همین یک شب این دو نفر باشند! شب ها و روزهای دیگری هم هست که شانس خود را برای مرکز توجه بودن امتحان کنید!

حواست به فرزند دلبندت باشه

خانم عزیز، آقای عزیز هنگام شرکت در مراسم عروسی حواستان به فرزند دلبندتان باشد و اجازه ندهید که او زحمت های عروس و داماد را هدر دهد و در فیلم و موقع رقص عروس و داماد در وسط محفل و در حال جمع کردن شاباش باشد!

وقت شناس باش

بهتر است وقت شناس باشید و در مراسم عروسی دیرحضور نیابید. بهتر است 15 الی 20 دقیقه قبل از عروس در تالار باشید تا در جای خود مستقر شوید. دیر رسیدن باعث می شود لذتی از مراسم عروسی نبرید و چندین دقیقه ای را برای گشتن میان صندلی ها اختصاص دهید.

عروس و داماد را کلافه نکنید!

عروس داماد باید زمانبندی درست خودشان را داشته باشند و با همگی مهمان ها احوالپرسی کنند. لطفا با گفتگوهای طولانی، عکس گرفتن، بچه بغل عروس و داماد دادن وقتشان را نگیرید!

لطفا با عروس روبوسی نکن

شب عروسی خاص ترین شب زندگی هر فردی است و او می خواهد خاص ترین و تک‌ترین فرد محفل باشد پس هنگام عروسی با عروس روبوسی نکنید و فقط به او تبریک بگویید زیرا روبوسی با عروس ممکن است میکاپ او را خراب کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر