شناسه خبر: ۵۷۵
لینک کوتاه کپی شد

مدل موی زنانه | انواع مول موی زنانه

مردها عاشق این مدل موی زنانه هستند! + عکس

مردها به کدام مدل موی زنانه علاقه بیشتری دارند؟با ترین تاپ همراه باشید

مردها عاشق این مدل موی زنانه هستند! + عکس

به صورت کلی مردان مخصوصا ایرانی عاشق مدل موی زنانه بلند هستند! اما موضوعی که باید بدانید این است که تنوع مدل موی زنانه زیاد است و شما باید با توجه به چهره و حالت صورتتان مدل موی زنانه که به صورتتان می نشیند را انتخاب کنید.

 

انواع مدل موی زنانه که مردها دوست دارند!

مدل مو و کوتاهی مدیوم که تا قسمت زیرین صورت ادامه دارد. فرق کج هم یکی از مدل موهایی است که مردان می پسندند.

مدل موی زنانه

 

مدل موی دم اسبی یک مدل جذاب برای خانم هاست مخصوصا آنهایی که ورزشکار هستند. اما آقایان از دیدن این مدل لذت نمی برند. طبق آماری که از مردان گرفته شده است، اکثر آنان ترجیح می دهند که موهای همسرشان همیشه باز و مرتب باشد و از مدل موی دم اسبی خوششان نمی آید.

مدل موی زنانه

 

یکی از مدل های بافت موی کلاسیک، بافت فرانسوی به شکل های مختلف است که به زنان معصومیت و زیبایی خاصی می‌دهد و مردان عاشق این مدل موها هستند. برای بافت آن می‌توانید موها را از جلو شروع به بافتن (از رو یا از زیر) کنید و هر بار یک شاخه به آن اضافه کنید و در نهایت در پشت سر به صورت دم اسبی ببندید. این مدل بافت را می‌توانید دو طرفه، یکطرفه و یا روی جلوی سر امتحان کنید. یک بافت ساده، اما یک مدل موی پیچیده و جذب کننده!

مدل موی زنانه

 

موی فر در صورتی که وز و خشک نباشد، از محبوب ترین مدل موهایی است که آقایان دوست دارند. حتما شما هم شعرهای زیادی درباره جعد مو از شاعران عاشق خوانده اید! مدل مویی که به زنان حس رهایی و زیبایی آزادانه ای می‌دهد. با توجه به فرم صورت خود می‌توانید مدل های مختلفی از موی فر و مجعد درشت یا ریز را با اتوی مو، بیگودی و … ایجاد کنید و ظرافت زنانه ی خود را به رخ بکشید.

مدل موی زنانه

 

شاید باورتان نشود اما در نظر مردان زیبایی با سادگی همراه است و یک مدل ساده و طبیعی مثل موی دم اسبی نیز می‌تواند شما را جذاب و رویایی نشان دهد. کافی است با اکسسوری های جذابی مثل گوشواره های حلقه ای ترکیب شوند. مدل های موی دم اسبی! بله مردان عاشق این مدل موها هستند. چرا که بسیار زنانه اند و حس ظرافت، مهربانی و سادگی را القا می‌کنند.

مدل موی زنانه

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر