شناسه خبر: ۶۳۰
لینک کوتاه کپی شد

ترفندهای آرایشی برای چال گونه | چال گونه |‌ زیبایی با چال گونه

با ترفندهای آرایشی برای خودت چال گونه درست کن ! + ویدیو آموزشی

چال گونه با انقباض عضله بوجود می آید و در بسیاری از افراد به صورت طبیعی وجود دارد اما شما با ترفندهای آرایشی میتوانید برای خود چال گونه درست کنید.

با ترفندهای آرایشی برای خودت چال گونه درست کن ! + ویدیو آموزشی

پر بازدید

چال گونه یکی از زیباترین نقص های ظاهری است که همه دنبال داشتن این نقص هستند! و شاید باورتان نشود اما با انجام دادن چند ترفند آرایشی شما هم میتوانید چال گونه داشته باشید! چال گونه در واقع با انقباض عضله صورت شکل می گیرد و در بسیاری از افراد به صورت طبیعی و ارثی در آنها دیده می شود . در این مطلب روش های ایجاد چال گونه با آرایش را برای شما گردآوری کرده ایم.

 

قسمت اصلی محل چال گونه های جدید را علامت گذاری کنید

چال گونه ها اغلب به طور خطوط کوتاه یا شکل نیمه هلالی آشکار می شوند. از یک خط چشم مدادی به رنگ قهوه ای تیره یا مداد ابرو استفاده نموده تا نقاط کوچکی را در قسمت بالای نقطه ای که می خواهید چال گونه وجود داشته باشد، به وجود آورید. رنگ قهوه ای تیره بهتر عمل می کند، چون با رنگ پوست طبیعی بهتر هماهنگ می شود. از استفاده از خط چشم های مشکی و رنگی باید دوری کنید.

ترند های آرایش سال 2023 | امسال چه سبک آرایشی مده؟

با معلوم شدن قسمت بالای برآمدگی چال گونه ها، دهان تان را رها کنید. در نقطه ای که علامت گذاری کرده اید، یک خط کوچک و قدری منحنی شکل بکشید. از همان خط چشم یا مداد ابرو که برای ایجاد نقطه استفاده کرده اید، برای این کار هم استفاده کنید. این خط نباید بیشتر از یک اینچ (2.5 سانتی متر) از زیر این نقطه ادامه پیدا کند. این شکل تنها باید تا قدری منحنی باشد تا قدری صاف تر از انحنا ناخن تان به چشم بیاید.

در صورت لزوم آن را ترکیب کرده و دوباره بکشید

حال که چال گونه تان کشیده شده است، باید آن را با آرایش خود هماهنگ کنید تا آرایش نهایی ظریف و طبیعی به نظر برسد. از انگشتان دست خود یا چوب دودی برای ترکیب کردن این خط با رنگ پوست استفاده کنید، و به جای در سمت چپ و راست حرکت کردن، با حرکت در جهت بالا و پایین آن را مالش دهید.یک بار انجام دادن امکان دارد خطی با تیرگی مناسب به وجود نیاید، پس امکان دارد احتیاج  باشد تا چند مرتبه آن را بکشید و ترکیب کنید.

 

انواع چال روی صورت را بشناسید

 

چال لپ و چال چانه ، چال گونه ، چال کنار لب.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر