شناسه خبر: ۶۸۸
لینک کوتاه کپی شد

کاربردهای ناخن گیر برقی |‌ روش استفاده از ناخن گیر برقی |‌ ویدیو ناخن گیر برقی

آیا ناخن گیر برقی برای نوزاد و کودک ایمن است؟! | روش استفاده از ناخن گیر برقی + ویدیو

با این ناخن گیر نگران از ته گرفتن ناخن ها یا بریدن انگشتانتان نباشید! این ناخن گیر برای گرفتن ناخن های کودکان نیز بسیار مناسب است و نسبت به ناخن گیرهای معمولی امنیت خیلی بالاتری دارد.

آیا ناخن گیر برقی برای نوزاد و کودک ایمن است؟! | روش استفاده از ناخن گیر برقی + ویدیو

گجت ها برای آسان تر شدن زندگی انسان ها آمده اند. با این ناخن گیر هرگز نگران بریدن انگشتانتان نباشید. این ناخن گیر برای کودکان نیز کاملا ایمن است و تیغه در این ناخن گیر در پشت شکافی پنهان شده است که از انگشتان محافظت می کند. برای دیدن ویدیو و نحوه های کاربرد این ناخن گیر تا انتهای این مطلب با ما باشید.

 

کارکرد آسان ناخن گیر برقی

حتی کودکان یا افراد مسن نیز می توانند از این ناخن گیر برقی بدون خواندن دفترچه راهنمای کاربر استفاده کنند. فقط باید دکمه را فشار دهید،

ناخن گیر برقی عملیات کوتاه کردن ناخن ها و سوهان کردن را انجام میدهد و زباله های ناخن را به طور همزمان جاروبرقی می کند. در مقایسه با ناخن گیرهای سنتی، این ناخن گیر برقی یا سوهان، هر چه اسمش را بگذارید، کوتاه کردن ناخن ها را بسیار آسان، مرتب، صاف و راحت می کند.

 

دیگر نیازی نیست زباله های ناخن را جمع آوری کنید!

با این ناخن گیر، هرگز نگران ریزش ناخن های بریده شده که به همه جا پرواز می کنند نخواهید بود و نگران صرف زمان زیادی برای شکار ناخن نخواهید بود. این ناخن گیر دارای یک جعبه ذخیره زباله داخلی است، هنگامی که ناخن گیر کار می کند، زباله های بریده شده ناخن را به صورت خودکار داخل جعبه ذخیره می کند. بنابراین، می توانید از این سوهان ناخن یا ناخن گیر در همه جا استفاده کنید: در مطب، روی تخت، داخل ماشین و غیره، گرد و غبار ناخن را خودکار جمع می کند.

یک هدیه شگفت انگیز

این ناخن گیر برای همه افراد از جمله نوزادان، کودکان نوپا، کودکان، بزرگسالان، سالمندان، پسران و دختران، مردان و زنان و غیره، همه افراد طراحی شده است. این ناخن گیر واقعا یک هدیه فوق العاده برای مادران یا مادربزرگ ها در روز مادر است، یک هدیه کاربردی برای پدران یا پدربزرگ ها در روز پدر، یک هدیه عالی برای کودکان در روز کودک، همچنین، این ناخن گیر یک هدیه عالی برای دوستان است. ، معلمان، همکاران، هر کسی که دوستش داشتید.

 

دیگر ویژگی های ناخن گیر برقی

  • شارژ با USB، شارژ کامل 30 دقیقه ای از 6 تا 10 ساعت استفاده پشتیبانی می کند.
  • صدای کم، نگران بیدار کردن نوزادان خود در هنگام استفاده از آن نباشید.
  • کوچک و سبک، فقط ۹۵ گرم وزن و قابل حمل و جابجایی است.
  •  یک ابزار مانیکور خوب برای مراقبت از ناخن

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر