شناسه خبر: ۶۹۳
لینک کوتاه کپی شد

اشتباهات رایج در نگهداری از گوشی | استفاده صحیح از گوشی

۶ اشتباه که گوشی را نابود می کند ! | راهکارهای طولانی کردن عمر گوشی

برای حفظ و مراقبت از گوشی همیشه نکاتی هست که ما ندانسته رعایت نمی کنیم و رعایت کردن این نکات برای مراقبت از گوشی از واجبات است.

گوشی
ترین تاپ:

این روزها قیمت گوشی بسیار سرسرام آور است و همگی ما باید در حفظ و مراقبت از گوشی هایمان تلاش کنیم. و این مراقبت از گوشی بایدها و نبایدهای و نکاتی دارد که در این مقاله ی ترین تاپ ۶ تا از این اشتباهات را با یکدیگر یاد میگیریم. تا انتهای مقاله با ما باشید!

 

۶ اشتباه برای نابودی گوشی

۱. از محافظ لنز استفاده کنید. استفاده نکردن از محافظ لنز میتواند باعث کدر شدن لنز دوربین بشود و به مرور باعث  کم شدن کیفیت دوربین گوشی شود.

۲. شاید وصل کردن گوشی شب تا صبح ضرری نداشته باشد و خود گوشی بعد از شارژ شدن اتصال رو قطع کن ولی یک سری اپلیکیشن ها هستند که شارژ مصرف می کنند و چندین بار گوشی شارژ خالی میکنه و دوباره شارژ میشه.

 

۳. از هر سایتی برای دانلود اپلیکیشن ها استفاده نکنید و فقط از سایت های معتبر دانلود کنید زیرا ممکن است اپلیکیشن ها بدافزار داشته باشند و این مسئله باعث آسیب زدن به گوشی شما شود.

۴. هیچوقت از قاب های فلزی استفاده نکنید . زمانی که گوشی داغ شود بعضی از قاب های فلزی میتواند باعث حساسیت پوستی شود.

 

۵. هیچوقت از شارژرهای دیگران استفاده نکنید مگر اینکه ولتاژ مناسب گوشی شما رو داشته باشند.

۶.بهتر است موقع حرف زدن با گوشی از هندزفری و هدفون استفاده کنید و زیاد گوشی را به سر خود نزدیک نکنید زیرا نزدیک کردن گوشی به سر و گوش میتواند باعث سردرد شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر