شناسه خبر: ۶۹۳
لینک کوتاه کپی شد

اشتباهات رایج در نگهداری از گوشی | روش استفاده صحیح از گوشی

۶ اشتباه که گوشی را نابود می کند ! | راهکارهای طولانی کردن عمر گوشی

برای حفظ و مراقبت از گوشی همیشه نکاتی هست که ما ندانسته رعایت نمی کنیم و رعایت کردن این نکات برای مراقبت از گوشی از واجبات است.

۶ اشتباه که گوشی را نابود می کند ! | راهکارهای طولانی کردن عمر گوشی

این روزها قیمت گوشی بسیار سرسرام آور است و همگی ما باید در حفظ و مراقبت از گوشی هایمان تلاش کنیم. و این مراقبت از گوشی بایدها و نبایدهای و نکاتی دارد که در این مقاله ی ترین تاپ ۶ تا از این اشتباهات را با یکدیگر یاد میگیریم. تا انتهای مقاله با ما باشید!

 

۶ اشتباه برای نابودی گوشی

۱. از محافظ لنز استفاده کنید. استفاده نکردن از محافظ لنز میتواند باعث کدر شدن لنز دوربین بشود و به مرور باعث  کم شدن کیفیت دوربین گوشی شود.

۲. شاید وصل کردن گوشی شب تا صبح ضرری نداشته باشد و خود گوشی بعد از شارژ شدن اتصال رو قطع کن ولی یک سری اپلیکیشن ها هستند که شارژ مصرف می کنند و چندین بار گوشی شارژ خالی میکنه و دوباره شارژ میشه.

وقتی بیدار میشی اول گوشیتو چک نکن!

۳. از هر سایتی برای دانلود اپلیکیشن ها استفاده نکنید و فقط از سایت های معتبر دانلود کنید زیرا ممکن است اپلیکیشن ها بدافزار داشته باشند و این مسئله باعث آسیب زدن به گوشی شما شود.

۴. هیچوقت از قاب های فلزی استفاده نکنید . زمانی که گوشی داغ شود بعضی از قاب های فلزی میتواند باعث حساسیت پوستی شود.

چرا گوشی و تبلت برای کودکان خطرناک است؟!

۵. هیچوقت از شارژرهای دیگران استفاده نکنید مگر اینکه ولتاژ مناسب گوشی شما رو داشته باشند.

۶.بهتر است موقع حرف زدن با گوشی از هندزفری و هدفون استفاده کنید و زیاد گوشی را به سر خود نزدیک نکنید زیرا نزدیک کردن گوشی به سر و گوش میتواند باعث سردرد شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر