شناسه خبر: ۷۱۶
لینک کوتاه کپی شد

جریمه بارسلونا | تحریم شدن بارسلونا

آیا بارسلونا تحریم و جریمه میشود؟! | چرا بارسلونا باید جریمه شود؟!

بر اساس اسناد منتشر شده بارسلونا از سال 2016 تا 2018 به نوعی به معاون کمیته داوری پول پرداخت کرده است. سوالی که پیش میاید این است که آیا بارسلونا جریمه نقدی میشود؟!

آیا بارسلونا تحریم و جریمه میشود؟! | چرا بارسلونا باید جریمه شود؟!

پر بازدید

خاویر تباس رئیس لالیگا به پرونده نگریرا که بارسلونا از روز گذشته درگیر آن شده واکنش شدیدی نشان داد. کادنا شواهدی پیدا کرده است که نشان میدهد بارسلونا بابت کاری که کرده باید جریمه و تحریم شود. تباس می گوید گذشته ها گذشته اما آیا بارسلونا جریمه و تحریم می شود؟! چه اتفاقی افتاده است؟! با ما باشید!

 

چرا بارسلونا باید جریمه و تحریم شود؟!

خاویر تباس رئیس لالیگا به پرونده نگریرا که بارسلونا از روز گذشته درگیر آن شده واکنش نشان داد. دیروز کادنا سر مدعی شد که بارسلونا از سال 2016 تا 2018 به نوعی به معاون کمیته داوری پول پرداخت کرده است. باشگاه بارسلونا دلیل پرداخت این مبالغ را دریافت گزارشات فنی از بازیکنان در رده های پایین فوتبال عنوان کرده است.

بر اساس اسناد منتشر شده، بارسلونا به مدت سه سال مبلغ 1.4 میلیون یورو به نایب رییس کمیته داوران پرداخته که در دو تا از این سه سال قهرمان لالیگا شده است. حالا خاویر تباس رییس لالیگا می گوید که با توجه به این که پنج سال از این تخلف گذشته امکان تنبیه وجود ندارد چرا که بر اساس قوانین چنین تخلفاتی باید تا سه سال بعد بررسی شود. وی اظهار داشت:” مشخص است که هرگز نباید چنین خدماتی ارائه می شد و هرگز نباید چنین مبالغی پرداخته می شد اما امکان جریمه انضباطی  و ورزشی وجود ندارد. پنج سال گذشته است و چنین تنبیه هایی باید سه سال بعد از تخلف انجام شوند. از نظر ورزشی امکان پذیر نیست اما امکان جریمه قضایی وجود دارد. حالا دادگستری می تواند این پرونده را بررسی کند و عوامل ان را مورد تنبیه قرار بدهد. ببینیم تحقیقات چطور پیش می رود. ما به تحقیقات احترام می گذاریم.”

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر