شناسه خبر: ۷۲۵
لینک کوتاه کپی شد

رفع گرسنگی آخر شب |‌ خوراکی های مناسب آخر شب

برای گرسنگی آخر شب چی بخوریم؟ |‌ رفع گرسنگی آخر شب با خوردن این خوراکی ها!

گرسنگی در واقع هشدار بدن برای ماست که میگوید ذره ذره ممکن است به ضعف بدنی نزدیک و نزدیک تر شوید. در این مقاله ۵ ایده برای رفع گرسنگی آخر شب را بررسی کرده ایم.

برای گرسنگی آخر شب چی بخوریم؟ |‌ رفع گرسنگی آخر شب با خوردن این خوراکی ها!

دیدید گاهی وقتا آخر شب ها احساس گرسنگی رهایمان نمی کند؟ دل ضعفه‌ی ناگهانی سراغمان می آید مخصوصا اگر قبل از ساعت ۸ غذا خورده باشیم. اینجور وقت ها به گرسنگی مان مثل هر زمان دیگری باید بها بدیم اما باید حواسمان به چیزهایی که میخوریم باشد. خوراکی هایی که برای رفع گرسنگی‌ مان در آخر شب میخوریم میتوانند باعث افزایش وزن ما بشوند.

 

معرفی ۵ میان وعده برای رفع گرسنگی آخر شب

میان وعده کاملا به انتخاب خودتان بستگی دارد که کم کالری باشد یا پر کالری!  اما باید هوشیار باشید و چند میان وعده سالم رو بشناسید بدون اینکه به رژیمتون آسیبی وارد بشه. مثل :

۸ اشتباهی که باعث چاق شدن می شود!

۱. ماست و دانه چیا

دانه هایی مثل چیاسید مواد مغذی سالم را به سرعت جذب می کنند. این دانه جای پروتئین رو پر کرده و میتوانید این دانه را به هرچیزی اضافه کنید.

۲. چند عدد بادام و پسته 

یه منبع فوق العاده پروتئین٬ ویتامین و مواد معدنی استکه برای یک میان وعده سالم ایده آل به نظر می رسد. و به راحتی از این مواد خوراکی انرژی میگیرید و احساس سیری می کنید.

ترفند طلایی غذا درست کردن با کنسرو تن ماهی! |‌ طرز تهیه یک غذای جدید و خوشمزه

۳. یک لیوان پاپ کورن ( پف فیل )

یک لیوان پف فیل که با روغن کمی درست شده و خانگی است. هم کالری کمی دارد و هم فیبر فراوانی دارد و باعث می شود احساس سیری کنید.

۴.یک واحد میوه + بادام

مواد مغذی زیادی دارد و باعث می شود که سیر بمانید . همینطور برای بدن مفید است و به کاهش وزن کمک می کند.

۵. یک لیوان دمنوش + مویز

دمنوش ها کم کالری هستند و به هضم غذا کمک می کنند. مویز آهن خون را بالا میبرد و فیبری که دارد باعث می شود احساس سیری کنید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر