شناسه خبر: ۷۲۷
لینک کوتاه کپی شد

نیکی کریمی |‌ نیکی کریمی در جشنواره برلین |‌ عکس های نیکی کریمی

نیکی کریمی در جشنواره برلین + عکس

نیکی کریمی بازیگر ، فیلم ساز و کارگردان روز گذشته با پوشیدن لباسی مخملی به فرش قرمز برلین رفت. این بازیگر برجسته‌ی ایرانی امسال در برلین به عنوان فیلمساز حضور دارد تا بین ۲۶ فیلم برتر، اثری را پیدا کند.

نیکی کریمی در جشنواره برلین + عکس

پر بازدید

نیکی کریمی بازیگر٬ تهیه کننده و کارگردان کشور عزیزمان ایران است. نیکی کریمی افتخار آفرینی های زیادی داشته است و در جشنوار های خارجی حضور پررنگی داشته. نیکی کریمی این بازیگر زیبا روز گذشته به فرش قرمز برلین رفت. این بازیگر ۵۱ ساله لباس زیبایی که مناسب اندام وی بود پوشیده بود در این مقاله استایل نیکی کریمی در فرش قرمز برلین را بررسی کرده ایم.

 

نیکی کریمی در جشنواره برلین

روز گذشته نیکی کریمی به فرش قرمز برلین رفت. نیکی کریمی از گذشته تا به امروز در جشنواره های خارجی حضور پررنگی داشته و موفق به کسب جوایز شده است. امسال هم در برلین ۲۰۲۳ به عنوان فیلمساز حضور پیدا کرده تا بین ۲۶ فیلم برتر٬ اثری انتخاب کند. هم چنین به عنوان حامی مراسم shooting stars انتخاب شده و قرار است سخنرانی کند. از فیلم های این بازیگر میتوان به دو زن٬ آذر و عروس اشاره کرد.

نیکی کریمی در فرش قرمز برلین ۲۰۲۳

اَوت فیت نیکی کریمی در فرش قرمز شامل پیراهن مخملی ابر و بادی با سیلوئت H بوده که بالاتنه‌ی چپ و راستی داشته. از یک اکسسوری سر شبیه تل پهن برای تکمیل این اَوت فیت استفاده شده است. تمرکز لباس در قسمت میانه اندام بوده که در قسمت پهلو به شکل چین و پیلی دیزاین شده بود.

تکه دانتل بالایی بین قسمت چپ و راستی یقه ، بلاتکلیفه و می توانست طول بیشتری در بالاتنه داشته باشد تا زیبایی بصری بیشتری ایجاد کند. لباس برش آزادی دارد و فیت نیست و همچنین باتوجه به چین در قسمت پلو، باعث پهن تر دیده شدن کمر شده است.

اَوت فیت نیکی کریمی در برلین رو دوست داشتید؟!

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر