شناسه خبر: ۷۲۹
لینک کوتاه کپی شد

متولدین ماه ها | اخلاق متولدین ماه ها |‌ این متولدین ماه ها باهم نمیسازند

این متولدین ماه ها اصلا باهم نمیسازن! |‌ متولد کدوم ماهی؟!

متولدین ماه ها هرکدام شخصیت منحصر به فردی دارند اما در رابطه با اینکه با متولدین ماه های دیگرمیسازند یا نه بحث هایی دارد! ما در این مقاله به بررسی این موضوع که متولدین کدام ماه ها باهم نمیسازند پرداخته ایم.

این متولدین ماه ها اصلا باهم نمیسازن! |‌ متولد کدوم ماهی؟!

پر بازدید

متولدین ماه‌ ها هریک شخصیت جداگانه ای دارند اما همگی آن ها یک الی دو ویژگی یکسان دارند. اما چیزی که باید در مورد متولدین ماه‌ ها بدانید این است که متولدین ماه‌ ها بخاطر تفاوت های اخلاقی که دارند ممکن است با یکدیگر نسازند. اما سوالی که پیش می آید این است که کدام یک از متولدین ماه ها با یکدیگر نمی سازند؟!

 

متولدین چه ماه‌هایی با یکدیگر نمی سازند؟

فروردین و دی

اگر متولدین فروردین هستید ممکن است خیلی با دی ماهی‌ها سازگار نباشید! متولدین فروردین افراد مهربان و دلسوزی هستند و خیلی از تصمیم هاشون رو به خاطر شدت احساساتشون درست نمیگیرن، اما دی ماهی ها دنبال افرادی هستند که بیشتر منطقی باشن تا احساسی.

اسفند و اردیبهشت

متولدین اردیبهشت افرادی کنجکاو و باهوش هستند، دوست دارند در مورد هرچیزی بدانند و در هرکاری سرک بکشند. این رفتار مناسب سازگار شدن با یک اسفند ماهی نیست.

خرداد و آذر

خیلی از متولدین خرداد ماه افراد شوخی هستند، اما در مقابل متولدین آذر ماه زود رنج هستند. که این اصلا ترکیب خوبی نخواهد بود.

مهر و تیر

تیرماهی ها افراد خشنی هستند (‌خیلی کم ) و با جدی گرفتن خیلی از مسائل به زندگی خودشون آسیب میزنند. و مهرماهی ها افراد با حوصله ای نیستند که بخواهند تحمل کنند.

مرداد و آبان

مردادی ها و آبانی ها را باهم تنها نگذارید، چون آخرش فقط یکیشون زنده برمیگرده!

شهریور و بهمن

بهمن ماهی ها افراد خوش گذرونی هستند اما شهریوری ها منزوی تر هستند و سازگاری کافی رو باهم ندارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر