شناسه خبر: ۷۴۴
لینک کوتاه کپی شد

داستان کودکانه شب برای بچه ها | داستان کودکانه صوتی برای خواب

داستان کودکانه | قصه شب صوتی، دختر اخمو

سایت ترین تاپ، هر شب داستان کودکانه صوتی برای فرزندان دوست داشتنی شما خواهد گذاشت، تا فرزند دلبندتان خواب آرامی داشته باشد.

داستان کودکانه

پر بازدید

داستان کودکانه صوتی برای فرزندان شما، این روزها مشکلات خانواده ها به نسبت قدیم بیشتر شده  و این مشکلات کمتر به مادرها و پدرها اجازه می دهد که برای فرزندان خود قصه هایی را شب به شب بگویند و مطمئنا همگی به دنبال پیدا کردن داستان کودکانه برای فرزندانشان هستند که هم حس خوبی به آنها منتقل کنند و هم خواب آرامی را به کودکانشان هدیه دهند. بهترین کاری که در این زمان باید انجام دهید این است که از منابع معتبری قصه های صوتی از داستان کودکانه پربار و آموزنده را دانلود و برای کودکتان پخش کنید. داستان های صوتی، قدرت شنیداری کودکان را افزایش می دهد.

فایل صوتی داستان کودکانه،  دختر اخمو :

 

 

موضوع داستان کودکانه امشب:

یکی بود یکی نبود غیر از خدای مهربون هیشکی نبود. خیلی سال پیش وقتی با خواهر بازیگوشم کوچولو بودیم مامان برای هرکدوممون یه ژاکت خوشگل بافته بود. اون ژاکت ها قرمز و دوست داشتنی بودن. دکمه های سیاه و جنس نرمی داشتن. مامان گفت بچه ها بیاید یه عکس با ژاکت های قرمز قشنگتون بگیرید تا بزرگ شدید این عکس ها رو به بچه هاتون نشون بدید پس ما به عکاسخونه رفتیم و...

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر