شناسه خبر: ۷۸۷
لینک کوتاه کپی شد

رفتا ربا کلاس | راه های باکلاس رفتار کردن | روش های باکلاس بودن

یه دختر باکلاس اینطوری رفتار میکنه!

با کلاس بودن یک امر کاملا اکتسابیست. میتوانید از رفتاری که در دیگران اشتباه می بینید آن را بیابید یا حتی با یک سرچ ساده متوج شوید چه رفتارهایی را تابه حال اشتباه انجام داده اید!

یه دختر باکلاس اینطوری رفتار میکنه!

پر بازدید

با کلاس بودن چیزی نیست که استعداد یا در در ژنتیک شما باشد! با کلاس بودن یک امر اکتسابیست. شما رفتارهای افراد با کلاس را میبینید یاد میگیرید و در زندگی خود عملی میکنید. یا حتی متضاد آن! شما رفتارها و منش های اشتباه یک انسان را میبینید و از رفتار آن شخص احساس انزجار میکنید و اینجاست متوجه میشوید که این رفتار پرستیژ شخص را پایین می آورد!

 

به دختر باکلاس اینطوری رفتار میکنه!

1. اگر کسی به شما هدیه ای داد طوری رفتار نکنید که از قیافه تان تنفر ببارد! و شخص متوجه شود که از هدیه اش به شدت بدتان آمده است. به جای آن هدیه را با روی خوش از او قبول کنید و تشکر کنید ! به هرحال برای شما ارزش قائل شده زمان گذاشته و هدیه ای تهیه کرده که ممکن است بنا به سلیقه شما نباشد اما یادتان باشد که ادب را تحت هر شرایطی رعایت کنید!

2. در مجلس عروسی خواهشا لباس سفید نپوشید! این شب یک مناسبت مخصوص برای عروس و داماد است ! و ماه ها برنامه ریزی برای آن انجام شده است عروس حق دارد که بخواهد خودش و لباسش خاص باشد .

خانم ها این رفتار یعنی او یک جنتلمن است!

3.وقتی در سالن آرایشی هستید در کار آرایشگرتان دخالت نکنید ! دست توی کارش نبرید و اجازه دهید خواسته هایی را که در ابتدا به او گفتید را با آرامش انجام دهد. آرام و باحوصله بنشینید!

4.کاملا دور از ادب و شخصیت هست که تلفن دیگران را چک کنید! تلفن همراه یک وسیله کاملا شخصی است.

5.قبل از رفتن به صندوق هر فروشگاهی کارت یا پولتان را آماده کنید که هم از نقدینگی‌تان خبر داشته باشید هم وقت دیگران را نگیرید!

6.هرگز موقع خرید به مواد غذایی بدون بسته بندی دست نزنید! ممکن است به هر دلیلی دلتان نخواهد آن را بخرید در این صورت فقط مواد غذایی را دستمالی کرده اید. به جای آن از دستکش یکبار مصرف استفاده کنید.

7. در فروشگاه اگر کالایی در سبدتان است که فکر میکنید پشیمان شده اید و نمی خواهید آن را خریداری کنید هرگز در بین کالاهای دیگر نگذارید! کالا را به قسمت مربوط به خودش برگردانید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر