شناسه خبر: ۸۲۵
لینک کوتاه کپی شد

مرگ شهرام عبدلی |‌ علت مرگ شهرام عبدلی | شهرام عبدلی

وداع با معروفترین بازیگر فیلم خط قرمز

شهرام عبدلی بازیگر ۴۶ ساله سینما به دلیل خونریزی مغزی و سطح هوشیاری پایین در شهر مشهد چشم از جهان فرو بست.

وداع با معروفترین بازیگر فیلم خط قرمز

پر بازدید

شهرام عبدلی بازیگر ۴۶ ساله ای که در خیلی از فیلم های خاطره انگیز ایفای نقش کرده بود درگذشت.  اولین حضور پر رنگ شهرام عبدلی در سینما بازی در فیلم خط قرمز بوده است. این بازیگر ۴۶ ساله شهرام عبدلی که برای بازی در سریال آسوده باش به کارگردانی حسن حج‌گذار در مشهد به سر می‌بُرد با افت هوشیاری ناگهانی مواجه شد.

 

جزئیات مرگ شهرام عبدلی

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون از روابط عمومی سریال آسوده باش، شهرام عبدلی، بازیگر سینما و تلویزیون شامگاه ۲۸ بهمن ماه دچار خونریزی مغزی و به بیمارستان‌ قائم مشهد منتقل شد.

امیر رحیم زاده تهیه کننده سریال آسوده باش در این باره می گوید:

شهرام عبدلی چند روزی به دلیل خون ریزی مغزی در بیمارستان قائم مشهد بستری بود و سطح هوشیاری او پایین آمده بود که امروز شنبه ۶ اسفند چشم از جهان فروبست.

تصویربرداری سریال «آسوده باش» به کارگردانی حسن حج‌گذار و تهیه‌کنندگی امیر رحیم‌زاده و مرتضی اسکافی از مدتی پیش در شهر مشهد آغاز شده بود و این بازیگر برای حضور در این سریال به مشهد رفته بود.

وی در هتل و با مصرف قرصی که مربوط به عارضه قلبی او شده بود دچار خونریزی مغزی شده بود و چند روزی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شد. در این مدت هم سطح هوشیاری این بازیگر پایین بود.

شهرام عبدلی در فیلم‌های سینمایی «نفس‌های آرام»، «ماه گرفتگی»، «یکی برای همه»، «قصه دل‌ها»، «دختری در قفس» بازی کرده است.

این بازیگر در سریال‌های متعددی چون «راز ناتمام»، «شب‌های مافیا»، فرشتگان بی بال، صبح آخرین روز، جلال ۲، حکایت‌های کمال، راه و بیراه، سر دلبران، بلندی‌های زیرپا، پرستاران،  غیرعلنی، معمای شاه، فاخته، پروانه، تکیه بر باد، دختری به نام آهو، نابرده رنج، فاصله‌ها، تبریز در مه، سال‌های مشروطه، رستگاران، آخرین دعوت، خط‌شکن، شاید برای شما هم اتفاق بیفتد، طفلان مسلم، پاتوق، خون‌بها، کمکم کن، مختارنامه، از نفس افتاده، بانکی‌ها، خط قرمز و همسفر هم ایفای نقش کرده بود.

سایت ترین تاپ درگذشت این بازیگر را به خانواده وی و جامعه هنری تسلیت می گوید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر