شناسه خبر: ۸۴
لینک کوتاه کپی شد

سردار آزمون | ارتباط عجیب سردار آزمون و کی روش

رفتار بدون توجیه سردار آزمون بعد از حذف از جام جهانی +جزئیات

رفتار بدون توجیه سردار آزمون بعد از حذف از جام جهانی خبرساز شد

رفتار بدون توجیه سردار آزمون بعد از حذف از جام جهانی +جزئیات

سردار آزمون که از نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته در باشگاه بایر لورکوزن آلمان حضور دارد، این روز‌ها مورد توجه بعضی از باشگاه‌های روسی قرار گرفته است. سردار آزمون بازیکن با سابقه بازی در تیم‌های روبین کازان، روستوف و زنیت در روسیه راهی آلمان شد، اما سردار آزمون در باشگاه بایر به دلیل مصدومیت و دور بودن از شرایط ایده آل، نتوانست آمار خوب گذشته‌اش در روسیه را تکرار کند.

بعد از ورود کاروان تیم ملی به تهران، برخی مربیان و بازیکنان اظهارنظرهایی کردند، ازجمله سردار آزمون که پیروزی و صعود در بازی آخر مرحله نهایی را حق آمریکا دانست و راجع ‌به کارلوس کی‌روش گفت: «نگران نباشید. خودم او را نگه می‌دارم.»

اولا که بعید است کسی در این وضعیت نگران ماندن یا نماندن کی‌روش باشد، ثانیا معلوم نیست سردار چرا وظیفه حفظ همه مربیان را برای خودش درنظر گرفته و از آن کوتاه هم نمی‌آید! پیش از آمدن کی‌روش، او مهم‌ترین چهره‌ای بود که در تیم ملی می‌خواست دراگان اسکوچیچ را نگه دارد و آشکارا از مربی کروات دفاع می‌کرد، حالا هم که کارلوس آمده و نتیجه نگرفته، شاهد تقلای آزمون برای حفظ مربی پرتغالی هستیم. شاید او ویلموتس را هم می‌خواست نگه دارد!

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر