شناسه خبر: ۸۷۲
لینک کوتاه کپی شد

عکس های سلنا گومز |‌ حاشیه های سلنا گومز

ماجرای دعوای حاشیه ساز سلنا گومز و هیلی بیبر! + مدرک

سلنا گومز این خواننده خوش صدا با هر حرفی که در فضای مجازی میزند یک حاشیه ایجاد میشود! دار و دسته ی دختران بدجنس منتظرند تا از هر حرف او یک حاشیه ای بسازند!

ماجرای دعوای حاشیه ساز سلنا گومز و هیلی بیبر! + مدرک

اگر حتی زمان کمی در اینستاگرام گذاشته باشید متوجه حواشی بین سلنا گومز و دار و دسته هیلی بیبر می شوید! چرا دار و دسته؟! سلنا گومز در طی سال ها ثابت کرده است که شخصیت بسیار آرام و صلح جویی دارد اما! وای از این دار و دسته ی هیلی بیبر! مثل دختران بدجنس دبیرستانی در فیلم دختران بدجنس هستند که هردفعه به یک طریقی برای سلنا گومز حاشیه سازی میکنند که تمام فضای مجازی پر میشود!

 

حواشی بین سلنا گومز و هیلی بیبر

هفته گذشته شایعات دشمنی بین سلنا گومز و هیلی بیبر به لطف فعالیت‌های مشکوک هر دو طرف در شبکه‌های اجتماعی، مجددا بالا گرفت. آغاز دشمنی بین این دو نفر را باید سال 2018 دانست. سالی که در آن جاستین بیبر تنها 6 ماه پس از قطع رابطه با سلنا گومز، با هیلی ازدواج کرد.

جاستین بیبر تمام آثار خود را فروخت!

دشمنی یا شایعه دشمنی بین این دو نفر بارها در طی این سال‌ها به سرخط خبرها تبدیل شده اما این‌بار چه اتفاقی افتاد؟ در واقع همه‌چیز از انتشار یک ویدئو از طرف سلنا گومز آغاز شد، ویدئویی که از قضا ربطی هم به هیلی بیبر نداشت. سلنا در این ویدئو گفت که بر اثر یک تصادف یکی از ابروهایش را بیش از حد لمینِیت کرده است.

سلنا گومز

تنها سه ساعت پس از انتشار این ویدئو، دوست صمیمی هیلی بیبر یعنی کایلی جنر یک سلفی از خودش در اینستاگرام منتشر کرد. کایلی در این سلفی به طرز عجیبی یکی از ابروهایش را بالا برده و در متن همراه عکس نوشته بود:"واقعا این یک تصادف بود؟"

سلنا گومز

کایلی به همین سلفی قانع نشد و تنها دقایقی بعد یک اسکرینشات از تماس تصویری‌اش با دوست صمیمی‌اش یعنی هیلی بیبر منتشر کرد. در این اسکرینشات به نظر می‌رسد که هم هیلی و هم کایلی تعمدا روی ابروهایشان زوم کرده‌اند.

سلنا گومز

همین پست‌ها کافی بود که کاربران شبکه‌های اجتماعی حسابی از خجالت کایلی جنر و هیلی بیبر دربیایند. آن‌ها کایلی و هیلی را به دختران بدجنس و قلدر دبیرستان‌ها تشبیه کردند و رفتارهایشان را بچه‌گانه دانستند. این واکنش‌ها در حدی بود که کایلی مجبور به توضیح شد و در پستی گفت:"این حرف‌ها احمقانه است. من در زمان انتشار آن عکس‌ها هنوز ویدئوی سلنا گومز را ندیده بودم. شما از هیچ مسئله می‌سازید و من هیچ مشکلی با سلنا ندارم."

سلنا گومز

نکته جالب اینکه حتی سلنا گومز هم حرف کایلی را تایید کرد و در واکنش به توضیحش نوشت:"با حرف کایلی موافقم. همه این‌ها غیرضروری است و من خودم از طرفداران کایلی هستم."

سلنا گومز

در شرایطی که به نظر می‌رسید این حاشیه به آخر خود رسیده، سلنا گومز با کامنتی روی یک ویدئوی قدیمی از هیلی بیبر نشان داد تازه اول ماجراست. این ویدئو مربوط به 6 سال قبل است و در آن هیلی بیبر وقتی اسم دوست صمیمیِ سلنا یعنی تیلور سوییفت را می‌شنود تظاهر به حالت تهوع می‌کند و سلنا درباره این ویدئو نوشت:"واقعا متاسفم. دوست صمیمی من (تیلور سوییفت) همواره یکی از بهترین‌ها در زمینه موسیقی است."

این واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی را به دو دسته تقسیم کرد. برخی سلنا گومز را به ادامه دادن بیهوده این دشمنی متهم کردند و برخی همچنان به طرفداری از این خواننده مشغول بودند و سلنا خیلی زود نشان داد هنوز هیچ‌کس را نبخشیده است. سلنا گومز برای ویدئوی یکی از کاربران تیک‌تاک که در پستش هیلی و کایلی را به دختران قلدر و بدجنس تشبیه کرده بود، کامنتِ "دوستت دارم" گذاشت و اینچنین همه‌چیز ادامه پیدا کرد.

خیلی زود پس از این فعالیت‌ها، سلنا گومز به طرفدارانش اعلام کرد که تصمیم گرفته برای مدتی قید شبکه‌های اجتماعی را بزند. او در توضیح این تصمیم گفت:"همه این ماجراها احمقانه است. راستش من حالا 30 ساله هستم و برای این حواشی زیادی پیر هستم."

نکته جالب اما این بود که طرفداران سلنا گومز در غیاب او به توییت‌هایی قدیمی و مربوط به دوران نوجوانی هیلی دست پیدا کردند که نشان می‌داد هیلی در آن زمان به شدت طرفدار رابطه سلنا و جاستین بیبر بوده است.سلنا گومز و جاستین بیبر به عنوان دو استعداد آینده‌دار موسیقی پاپ از سال 2011 وارد رابطه شدند و این رابطه مملو از قهر و آشتی تا سال 2018 و برای هفت سال ادامه داشت.

هیلی بیبر، همسر فعلی جاستین در آن زمان 15 ساله بود و در برخی از این توییت‌ها نوشته :"من 100% از طرفداران جِلِنا( بسیاری از طرفداران در آن زمان زوجِ  سلنا گومز و جاستین بیبر را به اختصار جلنا صدا می‌کردند) هستم." هیلیِ نوجوان در توییتی دیگر نوشته:"برای من مهم نیست بقیه چه می‌گویند اما باهم بودن سلنا و جاستین برای من معنیِ رویای نوجوانی است."

هیلی بیبر البته همه آن توییت‌ها را  پاک کرده اما این باعث نشد طرفداران سلنا آن‌ها را در تمام شبکه‌های اجتماعی منتشر نکنند. پس از انتشار این توییت‌ها بود که کاربران شبکه‌های اجتماعی مجددا به سمت سلنا گومز گرایش پیدا کردند. بسیاری از آن‌ها معتقد بودند سلنا بسیار بزرگوار است که با این توییت‌ها به تسمخر هیلی بیبر نپرداخته و حتی اشاره‌ای به آن‌ها نکرده است.

آغاز رابطه دوستی هیلی و جاستین به سال 2014 و یکی از قطع رابطه‌های فراوان جاستین و سلنا برمی‌گردد. در نهایت جاستین در مارچ 2018 و سه ماه پس از جدایی از سلنا اعلام کرد که با هیلی وارد رابطه شده است. یک ماه بعد جاستین از هیلی درخواست ازدواج کرد و در سپتامبر 2018 و 6 ماه پس از آخرین جدایی سلنا و جاستین، هیلی و جاستین در مراسمی خصوصی ازدواج کردند.

دقیقا از همان زمان تا به امروز همواره بین طرفداران این سلبریتی‌ها مشکلاتی وجود داشته و گاه این مسائل آن‌قدر بالا گرفته که برای نمونه در سال 2019 سلنا گومز از طرفدارانش خواست از "حمله به هیلی در شبکه‌های اجتماعی دست بردارند."

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر