شناسه خبر: ۹۰۲
لینک کوتاه کپی شد

بچه گربه | سلامتی | سلامت روان

میدونستی صدای بچه گربه واسه استخوان درد خوبه؟!

تاحالا شنیده بودید که صدای بچه گربه باعث سلامتی میشود؟ این قضیه برایتان باور پذیر است؟ اگر جوابتان خیر است پس بر شما واجب است که این مقاله را بخوانید!

سلامت

پر بازدید

ترین تاپ:

شاید برایتان باور پذیر نباشد که صدای بچه گربه به سلامت انسان کمک میکند! طی تحقیقاتی که انجام شده به این نتیجه رسیده اند که صدای بچه گربه به سلامت روان انسان کمک میکند. میخواهید بدانید صدای بچه گربه چگونه به سلامت شما کمک میکند؟ این مطلب را تا انتها مطالعه کنید تا شگفت زده شوید!

 

سلامت انسان در گرو شنیدن صدای بچه گربه!

اخیراً تحقیقات نشان می دهد که شنیدن صدای آرام بخش بچه گربه ها یکی از راههای ماندن در سلامت است. وقت گذراندن کنار گربه ها باعث میشود که شما به افسردگی ها و غم ها "نه" بگوئید. فرکانس صدای خر خر کردن گربه ها بین 20-140 هرتز میباشد که ثابت شده این فرکانس با محدوده فرکانسی که از نظر پزشکی شفا دهنده و بهبود بخش است یکی میباشد. شنیدن صدای خر خر کردن گربه ها به کاهش استرس و فشار خون کمک میکند، همچنین مطالعات نشان می دهد که حملات قلبی در کسانی که گربه دارند 40 درصد کمتر از کسانی است که گربه ندارند. شنیدن صدای خرخر گربه ها موجب کاهش اثرات تنگی نفس و کاهش زمان بهبودی عفونتها در استخوان های شکسته و آسیب های ماهیچه ای میگردد. بنابراین دفعه بعد که جایی در بدنتان تیر کشید کافی است یک گربه خوشحال در خانه و در نزدیکی تان قرار دهید! 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر