شناسه خبر: ۹۷۳
لینک کوتاه کپی شد

امباپه | فوتبالیست | فوتبال

امباپه ابر ستاره ای که در حسرت راندن خودرو هایش مانده!

خبرهای جالب و عجیبی درباره کیلیان امباپه این فوتبالیست فرانسوی شنیده شده که بالاخره علت استفاده نکردن این ابر ستاره از ماشین های فوق لاکچری اش را می گوید.

امباپه ابر ستاره ای که در حسرت راندن خودرو هایش مانده!

پر بازدید

کیلیان امباپه این فوتبالیست 25 ساله اهل فرانسه در حسرت راندن ماشین های فوق لاکچری اش مانده!  کیلیان امباپه در پست مهاجم برای باشگاه فوتبال پاری سن ژرمن در لیگ ۱ و تیم ملی فوتبال فرانسه بازی می‌کند. کیلیان امباپه یکی از بهترین و باارزش‌ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان است.

 

امباپه و حسرت رانندگی کردن!

ستاره پاری سن ژرمن عاشق خرید ماشین‌های لوکس است اما نمی‌تواند رانندگی کند. نشریه «مارکا» مادرید خبر داد بازیکنان فوتبال هنگام دستیابی به شهرت و ثروت، تمایل دارند به سلیقه های خاصی بپردازند و یکی از رایج ترین آنها خرید اتومبیل های لوکس است.

کیلیان امباپه از این رقابت عقب نمانده است و به تازگی یک فراری خریداری کرده است. اما نکته عجیب درباره یاغی پاریس این است که او گواهینامه رانندگی ندارد! 

فراری جدید امباپه نیم میلیون یورو(تقریبا 30 میلیارد تومان) ارزش دارد. امباپه چندین ماشین در برندهای بنز، آئودی و فراری دارد ولی هیچکدام از آنها را رانندگی نکرده است.

او در باشگاه پاری سن ژرمن یک راننده اختصاصی دارد. امباپه درباره اینکه چرا گواهینامه رانندگی ندارد، گفت: این یکی از اشکالات زودهنگام موفقیت است. من چیزهای ساده‌ای مانند داشتن گواهینامه رانندگی را از دست دادم. فکر می‌کنم همه گواهینامه دارند. برای بسیاری از مردم گواهینامه یک الزام است، اما برای من اینطور نبود. من به زودی در این زمینه خودکفا می‌شوم زیرا راننده‌هایی که در اختیار داشتم، هرگز در اولویتم نبودند.

مهاجم پاری سن ژرمن در شرایط کنوین یک مرسدس بنز GLE کوپه، یک آئودی A6 و یک مرسدس بنز کلاس V نیز دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر