شناسه خبر: ۹۸۶
لینک کوتاه کپی شد

بازیگران هالیوود | بازیگران | هالیوود

بازیگران هالیوودی که بدون عشق ازدواج کردند! + عکس

در این مطلب ماجرای عشقی بازیگران هالیوودی را می خوانید که در ابتدا حس خاصی به یکدیگر نداشتند اما حالا برخی از آن ها آوازه عشقشان به کل دنیا رسیده است.

بازیگران هالیوودی که بدون عشق ازدواج کردند! + عکس

در این قسمت از ترین تاپ قرار است به معرفی بازیگران هالیوودی بپردازیم که بدون عشق زندگی مشترک خود را آغاز کردند. برخی از این بازیگران هالیوودی حالا آوازه عشقشان کل دنیا را پر کرده است! اما بدون عشق زندگی مشترک را شروع کردند. این بازیگران هالیوودی چه کسانی هستند؟ با ما باشید تا جریان این اتفاقات جالب را متوجه شوید!

 

بازیگران هالیوودی که زندگی مشترک بدون عشقی را شروع کردند!

1- رایان رینولدز و بلیک لایولی

رایان و بلیک در سر صحنه فیلم‌برداری Green Lantern برای اولین بار ملاقات کردند. این دو هرچند خیلی زود به دوستانی صمیمی تبدیل شدند اما در اوایل رابطه‌شان هیچ خبری از عشق و علاقه رمانتیک نبود. رایان و بلیک حتی به عنوان دوستان صمیمی شروع به قرار گذاشتن با افراد دیگر کردند و مدتی طول کشید تا آن‌ها متوجه احساسشان به هم شدند. حالا از ازدواج رایان رینولدز و بلیک لایولی بیش از 10 سال می‌گذرد و در این مدت آن‌ها صاحب سه فرزند شده‌اند و آوازه عشقشان در تمام هالیوود پیچیده است.

بازیگران هالیوود

2-کیت بلانشت و اندرو آپتون

عشق کیت و اندرو در هالیوود یکی از آن عشق‌هایی است که از پس آزمون زمان به خوبی برآمده و آن‌ها حالا بیش از 25 سال است که با هم هستند. با این حال جالب است بدانید کیت و اندرو برای 17 سال با هم آشنا بودند و در تمام این مدت هیچ‌وقت احساس نکردند حسی خاص بینشان وجود دارد. ظاهرا در تمام آن مدت هر دوی آن‌ها احساس می‌کردند طرف مقابل حس خوبی بهشان ندارد. بلانشت می‌گوید:"در تمام آن سال‌ها اندرو فکر می‌کرد من زیادی مسخره هستم و من فکر می‌کردم او زیادی مغرور است." با این حال به تدریج این احساس تغییر کرد و این زوج حالا پس از 25 سال زندگی مشترک، دارای 4 فرزند هستند.

بازیگران هالیوود

بازیگر فیلم های ترکی که مردها را اسیر خودش می کند!

3-میلا کونیس و اشتون کوچر

میلا و اشتون برای اولین بار در سر صحنه یک سریال در حالی ملاقات کردند که میلا تنها 14 سال داشت و اشتون 19 ساله بود. ظاهرا میلا فکر می‌کرد اشتون خوش قیافه است اما اشتون به خاطر فاصله سنی‌شان حسی کاملا متفاوت و شبیه به خواهر کوچکتر به میلا داشت. اشتون کوچر درباره آن زمان می‌گوید:"یادم هست که یک بار تکالیف شیمی‌اش را حل کردم. او فقط 14 سال داشت و کاملا او را مانند یک خواهر کوچکتر می‌دیدم." هرچند 14 سال طول کشید تا اشتون و میلا شروع به قرار گذاشتن بکنند اما این بار همه‌چیز فرق می‌کرد. این زوج حالا صاحب دو فرزند هستند و یکی از وفادارترین زوج‌های هالیوود به حساب می‌آیند.

بازیگران هالیوود

4-کریسی تایگن و جان لجند

ظاهرا وقتی کریسی و جان شروع به قرار گذاشتن کردند هیچ خبری از احساس عشق برای جان نبود. در آن زمان جان حسابی محتاط بود و سعی می‌کرد بی‌گدار به آب نزند و به همین دلیل چند سال زمان نیاز بود تا جان به کریسی به عنوان تنها و آخرین عشق زندگی‌اش نگاه کند. جان درباره آن دوران می‌گوید:"در ملاقات‌های اول به هیچ‌وجه خبری از عشق در نگاه اول نبود. راستش من از آن دست آدم‌هایی هستم که احساساتم کم‌کم و به تدریج ساخته می‌شود. عشق هم برای من بیش از آنکه حسی یکباره و هیجانی باشد، علاقه و تفاهمی است که بر اثر شناخت کافی ایجاد شده است."

بازیگران هالیوود

5-لیلی رِینهارت و کول اسپراوز

لیلی و کول اولین بار در سال 2016 و در زمان ضبط یکی از اپیزودهای سریال Riverdale با هم ملاقات کردند و داستان این ملاقات اول حتی بدتر از داشتن حسی معمولی بود. ظاهرا کول به خاطر خجالتی بودن لیلی درباره او به این نتیجه رسیده بود که از آن دست افرادی است که به سختی می‌شود به آن‌ها نفوذ کرد و در طرف مقابل اوضاع بدتر از این بود. لیلی پس از اولین ملاقات تنها نظری که درباره کول داشت این بود که صدای غیرقابل تحملی دارد. با این وجود یک سال بعد لیلی و کول شانسی دوباره به هم دادند و در سال 2018 این رابطه را علنی کردند. البته برخلاف دیگر زوج‌های این مقاله، رابطه لیلی و کول چندان دوامی نداشت و این زوج در سال 2020 به رابطه‌شان پایان دادند.

بازیگران هالیوود

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر