شناسه خبر: ۹۹۶
لینک کوتاه کپی شد

راه های جذاب بودن | راز زن جذاب بودن

مردها عاشق چه زن هایی میشوند؟! | جذاب بودن را یاد بگیرید!

مردان، زنانی را جذاب می دانند که علاوه بر ویژگی های ظاهری مرتب ویژگی های اخلاقی که در این مطلب گفتیم را نیز داشته باشند.

جذاب بودن

پر بازدید

ترین تاپ:

مردان عاشق این خانم ها می شوند! جذاب بودن از نظر برخی آدم ها فقط به ظاهر است. اما ما اینجا هستیم که بگوییم برخلاف این ذهنیت جذاب بودن در رفتار انسان هاست. و علاوه بر زیبایی و آراستگی ظاهری مردان جذاب بودن را در این ویژگی های رفتاری شما می بینند. میخواهید بدانید چه ویژگی هایی؟ با ما باشد.

مردها عاشق چه زن هایی می شوند؟

پایه و همراه بودن 

یکی از مسائلی که زن را برای مرد جذاب می‌کند پایه و همراه نبودن در شرایط مختلف با همسر است. یک زن جذاب و دوست‌داشتنی سعی می‌کند در هر شرایطی همراه همسرش باشد و به قولی او را تنها نگذارد. زن پایه باید این‌گونه باشد:وقتی همسرش در حال تماشای فیلمی است مدام در آشپزخانه مشغول کار کردن نباشد و جلوی چشم شوهرش مثل کوزت کار نکند بلکه کار خانه را تعطیل کند و چند لحظه‌ای در کنار همسرش بنشیند و با یکدیگر فیلم نگاه کنند.

برای مهمانی و یا مسافرت رفتن هزار بار نگوید: حوصله ندارم. شما دیگر تنها نیستید، نباید تنها شرایط خودتان را در نظر بگیرید. به خاطر همسرتان به مسافرت و مهمانی بروید و در بازی‌ها و هیجانات، همسرتان را همراهی کنید. مثل یک رفیق پایه شوهرتان باشید.

شاداب و خندان

مردها دوست دارند که همسرشان را شاداب ببینند چه از نظر درونی و چه از نظر ظاهری. زنی که همیشه اخم می‌کند و ظاهری جدی دارد نشان می‌دهد که ازنظر درونی از شادابی چندانی برخوردار نیست. همچنین ظاهر ژولیده و نامرتب هم چندان برای مردان خوشایند نیست لذا آراستگی خودتان را در هر حالتی حفظ کنید.

زنان شاد

نشان بدهید که با ملاحظه و اهل توجه هستید

برای آنکه به او نشان بدهید علاقمند هستید و توجه می‌کنید کارهای کوچکی انجام دهید. اگر در یک میهمانی هستید، از او بپرسید آیا نوشیدنی یا اسنک می‌خواهد؛ اگر قبلا درباره‌ی یکی از نگرانی‌هایش با او صحبت کرده‌اید، از او بپرسید که با آن نگرانی چطور کنار آمده یا دست به گریبان است. مطالعات نشان داده‌اند که اگر دوست داشتنی، دلسوز و با ثبات باشید آدم‌ها بیشتر متمایل خواهند بود که شما را شریک عشقی خود بدانند، پس از فرصت‌ها برای نشان دادن تمام آن موارد استفاده کنید.

مثبت اندیش باشید تا جذاب به نظر برسید

 مثبت اندیشی یکی از بهترین راه ها برای جذاب تر به نظر رسیدن است. حتی اگر گاهی احساس غم و ناراحتی دارید و نمی توانید خوش بین باشید، سعی کنید به جنبه های مثبت زندگی نگاه کنید. اطرافیانتان را به مثبت اندیشی تشویق کنید و رویدادهای مثبت زندگی خود را به اشتراک بگذارید. مثلا اگر کسی احساس ناراحتی می کند به او بگویید می دانم تو در حال گذراندن مراحل سختی از زندگی هستی اما به تو اطمینان می دهم که موفق می شوی و این دوران فقط تو را قوی می کند. به همسرتان احساس منفی ندهید و سعی کنید از کارها و رفتارهایش قدردانی کنید و جنبه مثبت آنها را در نظر بگیرید.

احساس خوب به خود داشتن 

زن محبوب مردان زنی است که احساسات مثبتی نسبت به خودش داشته باشد. وقتی زنی نسبت به‌ظاهر خودش احساس خوبی ندارد و مدام زشتی‌های خودش را مقابل همسرش به زبان می‌آورد چگونه می‌توان انتظار داشت که همسرش او را دوست داشته باشد لذا از دیدن خودتان لذت ببرید و خودتان را دوست داشته باشید.

زن جذاب

زن‌ باشید

حتما شنیده‌اید از زنانی که به خود می‌بالند و می‌گویند ما هزارتا مرد رو حریف می‌شویم یا ما خودمان یک‌پا مرد هستیم. اما باید بدانید مردان به‌هیچ‌وجه جذب چنین زنانی نمی‌شوند. زنانی که به‌تنهایی به سفر می‌روند و کارهای خطرناک و مردانه انجام می‌دهند از دید مردان جذاب نیستند و ازنظر مردان زن باید لطافت و ظرافت زنانگی اش را حفظ کند و در برخی مواقع حتی مردان دوست دارند که زنان خودشان را به آن‌ها نیازمند نشان دهند.

جذابیت خانم ها

زنان قابل اعتماد 

همانطور که زنان به دنبال یک شریک زندگی قابل اعتماد هستند، مردان نیز این ویژگی را در دوست دختر یا همسر خود جستجو می کنند. مردان همسری را می خواهند که قابل اعتماد و وفادار بوده و از او خیانت سر نزند. اگر موفق به جلب اعتماد مردی شوید، یک ویژگی خیلی مهم که مورد علاقه مردان است را تیک زده اید و احتمالا او را مجذوب خود خواهید کرد.

چجوری باید ابراز علاقه کنیم؟

به لباس های خود اهمیت بدهید

لباس های تمیز و مناسبی را برای خود انتخاب کنید که بهترین احساس را به شما می دهند. احساس عالی داشتن به شدت بر ظاهر شما تاثیر می گذارد و شما را بهتر از قبل و جذاب تر نشان می دهد. پس برای جذاب به نظر رسیدن نیازی به مدهای گران با طرح های ناشناخته و عجیب و غریب نیست. فقط کافی است مدل هایی را انتخاب کنید که مناسب شما باشند. لباس هایی را که به نظرتان خوب و شیک هستند، بپوشید تا احساس خوب و عالی داشته باشید. رنگ لباس ها تاثیر زیادی بر جذابیت لباس دارد. از رنگ های شاد برای لباس های خود استفاده کنید. رنگ هایی را انتخاب کنید با رنگ پوست و صورت شما تناسب دارند و در کنار یکدیگر جذاب می شوند. از لباس هایی که سایز شما نیستند و یا چروک و کثیف هستند، دوری کنید.

 مرتبا ورزش کنید

این توصیه با توجه به آنچه می‌خوانید متفاوت است اما به طور متوسط، اگر سعی می‌کنید روی فرم بمانید، باید هدف‌تان آن باشد که دست کم ۳۰ دقیقه در روز فعالیت داشته باشید. این امر می‌تواند به سادگی پیاده روی کردن انجام سه وعده‌ی ۱۰ دقیقه‌ای ورزش در روز باشد.

 خودتان را تغییر ندهید

خارج شدن از منطقه‌ی امن و آسایش‌تان می‌تواند سرگرم کننده و بی خطر باشد؛ به عنوان مثال، با امتحان کردن سرگرمی جدید یا اجتماعی تر بودن – اما همیشه مطمئن شوید که این کار را با احساسی پابرجا نسبت به کسی که هستید انجام می‌دهید و آنچه در زندگی می‌خواهید. نسبت به باورها و اهداف‌تان وفادار بمانید.

 تنها دلیل خوب برای تغییر دادن آنچه هستید اگر ناراضی هستید و می‌خواهید تغییر کنید آن است که خودتان احساس رضایت داشته باشید. اگر بودن با یک مرد نیازمند آن است که کاملا تغییر کنید و کس دیگری بشوید، احتمالا بهتر است با او نباشید!

مرد عاشق

زنانی که ثبات و بلوغ عاطفی دارند

زنان و مردان به طور مداوم از ثبات و بلوغ عاطفی به عنوان یکی از جذاب ترین صفات در یک همسر ایده آل یاد می کنند. مردان جذب زنانی می شوند که بلوغ عاطفی دارند یا به عبارت دیگر می دانند که در چه برهه ای از زندگی باید تصمیمات منطقی و به دور از احساس بگیرند و چه زمانی تصمیمات خود را کاملا احساسی و قلبی اتخاذ کنند.

از معجزه عطرها برای جذاب شدن غافل نشوید

آیا برای شما نیز این سوال پیش آمده که چگونه دختری دلبر و جذاب باشیم؟ اگر به دنبال جواب این سوال هستید از معجزه رایحه خوش استفاده کنید. از یک عطر برای خوش بو شدن و دلبری کردن استفاده کنید. استفاده از عطر علاوه بر جذب کردن دیگران، به آنها نشان می دهد که شما به خودتان اهمیت می دهید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر