شناسه خبر: ۹۳
لینک کوتاه کپی شد

مهدی طارمی | مهدی طارمی در پرتو

بازگشت طارمی به تمرینات پورتو + عکس

مهدی طارمی که روز گذشته به پرتغال بازگشته بود، به تمرینات امروز صبح پورتو اضافه شد.

بازگشت طارمی به تمرینات پورتو  + عکس

پر بازدید

مهدی طارمی مهاجم شماره تیم ملی که در این دوره ازرقابت‌های جام جهانی موفق شد با زدن دو گل بهترین مهاجم فوتبال ایران در ادوار جام‌های جهانی لقب بگیرد. بنابراین مهدی طارمی یکی از بهترین مهاجمان از نظر تعداد شوت به دروازه حریفان است. مهدی طارمی مهاجم تیم فوتبال پورتو پرتغال در این دوره در سه بازی و مجموع 270 دقیقه موفق شده 2 شوت در چارچوب به سمت دروازه حریفان شلیک کند و در رده ششم بهترین‌ها جای بگیرد.

تیم فوتبال پورتو خود را برای دیدار دوم از رقابت های لیگ کاپ آماده می کند. جایی که روز پنج شنبه باید به مصاف چاوز برود و اکنون 2 بازیکن ملی پوش این تیم به تمرینات بازگشته اند.

مهدی طارمی و استفان اوستاکیو که به همراه تیم های ملی ایران و کانادا در رقابت های جام جهانی حاضر شده بودند، از صبح امروز به محل تمرینات پورتو بازگشته اند و خود را برای برای حضور در دیدارهای پورتو آماده می کنند

اوستاکیو که در 2 بازی اول کانادا در جام جهانی، از ابتدا به میدان رفت اما به دلیل مصدومیت، بازی سوم را از دست داد و تحت درمان برای غلبه بر آسیب عضلانی ران چپ قرار گرفت.

مهدی طارمی نیز که نمایش خوبی در جام جهانی داشت و 2 بار دروازه انگلیس را باز کرد و در جدال مقابل ولز یک پاس گل داد، از جمله بازیکنان ملی پوش موفق پورتو در جام جهانی بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر