شناسه خبر: ۳۹۵۹
لینک کوتاه کپی شد

باگ دستگاه خودپرداز | عجیب ترین خطای دستگاه خودپرداز

خطای دستگاه خودپرداز این کارگر را ثروتمند کرد + ویدیو و تصاویر

عجیب ترین باگ دستگاه خودپرداز برای این مرد اتفاق افتاد که به جای برداشت پول از حسابش، پول به همان مبلغ واریز میشد. همراه ما باشید تا در مورد این اتفاق عجیب بیشتر توضیح بدیم.

باگ دستگاه خودپرداز
ترین تاپ:

کارگر ساده ای که به عنوان خوش شانس ترین فرد جهان شناخته شده و با جالب ترین باگ دستگاه خودپرداز روبرو شد. این مرد که برای انتفاق دادن پول به دستگاه ATM مراجعه می کند با جالب ترین باگ دستگاه خودپرداز روبرو می شود. در ادامه ببینید که چرا این خطا را جالب ترین باگ دستگاه خودپرداز می دانند.

دن ساندرز یک متصدی بار تو استرالیا بود که یک روز به عابر بانکی رفت تا پولی رو از یک حسابش به حساب دیگری منتقل کنه، اما همین اتفاق ساده زندگیش رو کاملا تغییر داد!

خودپرداز

ساندرز به طور کاملا تصادفی با یک مشکل بانکی مواجه میشه و در عین ناباوری متوجه میشه پولی که منتقل شده به حساب جدیدش وارد شده، اما از حساب قبلی خارجی نشده، یعنی در واقع این وسط یک خلق پول غیرچاپی رخ داده!

خودپرداز

خلاصه ایشون حدود ۶ ماه از این باگ عابر بانک استفاده میکنه و چیزی حدود ۱.۶ میلیون دلار به جیب میزنه، بعد از اون دیگه وارد یک زندگی لاکچری میشه و مهمانی‌های مجلل برپا میکنه، جت‌های خصوصی اجاره میکنه و هزینه‌ دانشگاه دوستانش رو هم میده

خودپرداز

خودپرداز

البته آخرش از این کار پشیمون میشه و خودش به بانک و پلیس اطلاع میده و یک سالی هم بازداشت میشه!

خودپرداز

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر