شناسه خبر: ۲۱۹۹
لینک کوتاه کپی شد

سکانس عاشقانه | سکانس عاشقانه شهرزاد | سکانس سریال شهرزاد

عاشقانه ترین لحظات شهرزاد و قباد | دو سکانس دیدنی از سریال شهرزاد

سال ها از پخش سریال شهرزاد می گذره و این سریال هنوز طرفدار داره. قراره با هم یک سکانس از این سریال جذاب ببینیم. همراهمون باشید.

سکانس
ترین تاپ:

بیشتر سریال ها در حال پخش و بعد از تموم شدنشون چندتا سکانس معروف و محبوب دارند که چندبار هم ببینیم برامون تکراری نمیشن. سریال شهرازد سکانس به یاد موندنی و پرطرفدار زیاد داره که یکی از اون سکانس ها شعرخوانی شهرزاد برای قباد بوده؛ با ما همراه باشید تا خاطرات این سریال براتون زنده بشه.

سکانس شعرخوانی شهرزاد برای قباد

 

 

سکانس فیلم دلشکسته + فیلم

درباره سریال شهرزاد

در سریال شهرزاد قباد و شیرین بچه‌دار نمی‌شوند و دائم بر سر این‌که چه کسی مشکل دارد و بچه‌دار نمی‌شود با هم دعوا می‌کنند. بزرگ‌آقا که دیگر از آن‌ها بسیار خسته شده و احتیاج به وارث دارد، تصمیم می‌گیرد برای دامادش قباد زن بگیرد تا ببیند مشکل از کیست؛ و بعد از خود وارثی داشته باشد. یک شب که پدر شهرزاد پیش بزرگ‌آقا می‌رود و گلایه می‌کند که دوست ندارد فرهاد با این‌که پسر دوست قدیمی‌اش است، با دخترش ازدواج کند، بزرگ‌آقا شهرزاد را برای قباد خواستگاری می‌کند. وقتی این خبر به گوش شهرزاد می‌رسد شهرزاد ناراحت می‌شود و سعی بر این دارد که از انجام این کار امتناع کند ولی پدرش و بزرگ‌آقا در این تصمیم مصمم هستند.

در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ عرضهٔ فصل اول سریال در ۲۸ قسمت به پایان رسید. پخش فصل دوم سریال شهرزاد نیز از روز دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ (۱۹ ژوئن ۲۰۱۷) به صورت هفتگی آغاز شد. همچنین فصل سوم سریال نیز با وقفه‌ای کوتاه مدت، از روز چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۶ به صورت هفتگی آغاز شد.

سکانسی دیگر از سریال شهرزاد

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر