شناسه خبر: ۳۸۹۷
لینک کوتاه کپی شد

ازدواج بازیگران ایرانی | همسر بازیگران ایرانی

بازیگران ایرانی که با کارگردان ها ازدواج کردند! + تصاویر

برخی از بازیگران ایرانی عاشق کارگردان ها شدند و ازدواج کردند که می توانید در ادامه ببینید چه کسانی هستند.

بازیگران ایرانی
ترین تاپ:

ازدواج بازیگران ایرانی همیشه طرفداران زیادی داشته و همه دوست دارند بدانند که بازیگران با چه کسانی ازدواج کردند. برخی از بازیگران ایرانی عاشق کارگردان های خود شدند و ازدواج کردند. در ادامه برخی از بازیگران ایرانی خانم را می بینید که با کارگردان های خود ازدواج کردند.

یکتا ناصر و منوچهر هادی

بازیگران ایرانی

یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از هنرمندانی است که همسر کارگردان دارد. منوچهر هادی کارگردان جوان کشورمان همسر یکتا ناصر است و این زوج اسفندماه سال 94 خبر ازدواجشان را منتشر کردند. منوچهر هادی از کارگردان های جوان سینمای ایران است که ساخت فیلم و سریال هایی چون خداحافظ بچه، دلدادگان، عاشقانه، دل، گیسو، رحمان 1400، آینه بغل، من سالوادور نیستم، کارگر ساده نیازمندیم، یکی میخواد باهات حرف بزنه و... را در کارنامه هنری اش دارد.

آبان عسکری و محمد کارت

بازیگران ایرانی

آبان عسکری بازیگر جوان کشورمان همسر محمد کارت کارگردان جوان فیلم شنای پروانه است که در فیلم همسرش ایفای نقش کرد.

نگار جواهریان و رامبد جوان

بازیگران ایرانی

نگار جواهریان بانوی هنرمند کشورمان یکی دیگر از چهره هایی است که همسر کارگردان دارد. رامبد جوان بازیگر، مجری و کارگردان کشورمان همسر نگار جواهریان است و این زوج سال 95 زندگی مشترکشان را آغاز کردند. رامبد جوان کارگردانی فیلم هایی چون قانون مورفی، نگار، ورود آقایان ممنوع، پسر آدم دختر حوا، اسپاگتی در هشت دقیقه، مسافران، نشانی، گمگشته و... را برعهده داشته است.

مهسا کرامتی و راما قویدل

بازیگران ایرانی

مهسا کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که با یک کارگردان ازدواج کرده و همسر کارگردان دارد. راما قویدل کارگردان کشورمان همسر مهسا کرامتی است و این زوج سال 87 زندگی مشترکشان را در کنار هم آغاز کردند. راما قویدل کارگردانی سریال هایی چون عملیات 125، شاید برای شما هم اتفاق بیوفتد، یک لحظه دیرتر، دولت مخفی، دیوار شیشه ای، خانواده دکتر ماهان، ایلدا و... را برعهده داشته است.

نگین معتضدی و امین امانی

بازیگران ایرانی

نگین معتضدی بازیگر سریال گذر از رنج ها یکی دیگر از هنرمندانی است که همسر کارگردان دارد. امین امانی کارگردان و تهیه کننده کشورمان همسر نگین معتضدی است و این زوج 20 آذرماه 99 با انتشار عکسی خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کردند. امین امانی تهیه کننده و کارگردان کشورمان سال 82 وارد دنیای کارگردانی شد و اولین تجربه تهیه کنندگی او در سال 88 با سریال مزرعه بی بی گندم رقم خورد و سریال دنیای گمشده به کارگردانی او ساخته شد.

سارا صوفیانی و امیرحسین شریفی

بازیگران ایرانی

 سارا صوفیانی بازیگر کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که با یک تهیه کننده ازدواج کرده است. امیرحسین شریفی تهیه کننده کشورمان همسر سارا صوفیانی است و این زوج سال 89 زندگی مشترکشان را آغاز کردند. امیرحسین شریفی تهیه کننده سینما و تلویزیون است که در سریال روزهای بی قراری به عنوان تهیه کننده حضور داشت و همسرش سارا صوفیانی بازیگر این فیلم بود.

مرجان شیرمحمدی و بهروز افخمی

بازیگران ایرانی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر