شناسه خبر: ۳۳۷۰
لینک کوتاه کپی شد

شهر مردگان کالیفرنیا | عجیب ترین شهر دنیا

در این شهر مرده ها چند برابر زنده هان | شهری عجیب با 17 قبرستان + عکس

قصد دارم عجیب ترین شهر دنیا با 17 قبرستان رو در این مطلب از سایت ترین تاپ بهتون معرفی کنیم با ما همراه باشید.

شهر مردگان کالیفرنیا
ترین تاپ:

عجیب ترین شهر دنیا پر از قبرستان و گورهایی که تعدادشان میلیونی است در حالی که ساکنین زنده آن آماری بسیار کمتر از مرده ها دارند را در این بخش از گردشگری سایت ترین تاپ به شما معرفی می کنیم. شاید برایتان جالب باشد در مورد عجیب ترین شهر دنیا مرده های آن از زنده هایش بیشتر هستند چیزهایی بدانید. در ادامه با معرفی عجیب ترین شهر دنیا به نام کولما همراهی مان کنید.

شهر کولما در کالیفرنیا

شهری امریکایی که تعداد مردگان در آن از زندگان بیشتر هستند و به نسبت 1 به 1000 می باشد ؛ کولما، یک شهر کالیفرنیایی آرام است که حدود دو مایل مربع مساحت داشته و حدود 1700 نفر ساکن زنده و بیش از 1.5 میلیون نفر مرده را به خود اختصاص داده است، بسیاری از جمعیت دائمی شهر، مردمی هستند که در سان فرانسیسکو زندگی می کردند و جان خود را از دست داده اند، اما درست مانند بیشتر ساکنان امروزی، نمی توانستند سرمایه خود را در این شهر گران خرج کنند.

گورستان جن ها، عجیب ترین گورستان ایران + تصاویر

معرفی شهر مردگان

در سال 1900، سان فرانسیسکو شهر پر جمعیتی از مرده ها بود، در طی هجوم طلا، معدن چیان طلا، بازرگانان و مهاجران از سراسر جهان در جستجوی زندگی بهتر، همراه با این جریان، گرد هم آمدند و چون تعداد مرده ها افزایش یافت، 27 قبرستان شهر در آستانه لبریز از جمعیت قرار گرفتند.

آن ها به عنوان یک خطر سلامتی در نظر گرفته شدند، اما مهم تر از آن، بخش بزرگی از املاک و مستغلات را اشغال کردند، بنابراین در 1902، شهر و هیئت نظارت بر شهرستانها وجود مردگان بیشتری را در شهر ممنوع کردند و گورستان های بزرگ تر مانند لورل هیل و کالواری را مجبور کردند تا مردگان خود را به خارج از شهر سوق دهند.

برای دیدن عجیب ترین مکان ها به چین سفر کنید + فیلم

معرفی شهر مردگان

مبارزه با ماندن مردگان در آرامگاه اصلی خود چند دهه طول کشید، اما تا سال 1942، تنها دو قبرستان در سان فرانسیسکو - گورستان ملی سان فرانسیسکو و گورستان دولورس باقی ماندند. آن ها هنوز در اطراف هستند، اما هیچکدام از آن ها مرده جدیدی را نمی پذیرند.

بیش از 150000 جسد از سان فرانسیسکو به شهر کوچک کولما منتقل شدند، یک جامعه کوچک که در سال 1892 تاسیس شد، زمانی که اسقف اعظم پاتریک ریوردان تصمیم گرفت تا آرامگاه جدیدی در یک دره در 5 مایلی جنوب شهر ایجاد کند، مزرعه کوچک سیب زمینی که او به عنوان محل گورستان جدید کاتولیک ها تقدیس شد، تنها شهری شد که تعداد مردگان در آن بیش از تعداد زندگانش بود.

در سراسر تاریخ این کشور، کولما هرگز تعداد بیشتری افراد زنده به نسبت مردگان را نداشته است، امروزه، خانه حدود 1، 800 نفر زنده و بیش از 1.5 میلیون مرده در این شهر هستند و 17 قبرستان بزرگ در این شهر وجود دارد که با علاقه مردم محلی آن را پارک های عمومی می نامند. همانطور که در بخش سرگرمی نمناک می خوانید کولما هنوز به عنوان محل تدفین سان فرانسیسکو عمل می کند، بنابراین تعداد "ساکنان زیرزمینی" اش هنوز با سرعت زیادی در حال افزایش است، تخمین زده می شود که در حدود 75 جسد مرده هر روز وارد کولما می شوند.

مکان هایی که باور نمیکنید وجود داشته باشن!+عکس

معرفی شهر مردگان

نسبت مرده به زنده در شهر کولما به آن لقب هایی از قبیل "شهر ساکت"، "شهر ارواح"، یا "شهر مردگان" را داده است، آن ها می دانند که این مرده ها هستند که خانه شان را منحصر به فرد می کنند و حتی وقتی شعار شهر رسمی شان را ایجاد می کنند آنها در شهرشان نقش دارند - "خوب است که در کولما زندگی کنیم".

کولما یک خانه ابدی برای بسیاری از شخصیت های تاریخی است، از قمارباز افسانه ای غرب وحشی و قاضی ایرپ وایت، تا پیشگام کتان، استراوس لوی یا لوگوی بیسبال ، جو دیماگیو.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر