شناسه خبر: ۴۰۱۶
لینک کوتاه کپی شد

زیباترین کبوترها | زیباترین کبوتر جهان | کمیاب ترین کبوتر دنیا

10 مورد از زیباترین و کمیاب ترین کبوترهای جهان + تصاویر

زیباترین کبوترهای دنیا به دلیل نژاد زیبا و منحصر بفردشان بسیار معروف و البته کمیاب هستند. در ادامه ببینید.

زیباترین کبوتر
ترین تاپ:

زیباترین کبوترها در انواع رنگ و طرح در سراسر جهان وجود دارند ولی به دلیل گونه منحصر بفردشان کمیاب هستند. زیباترین کبوترها با طیف وسیعی از رنگ ها، از جذابیت زیادی برخوردار هستند. در ادامه 10 مورد از زیباترین کبوترهای دنیا را به شما معرفی می کنیم.

کبوتر طاووسی

کبوتر طاووسی

کبوتر طاووسی

کبوتر طاووسی یک نژاد کبوتر است که به دلیل زیبایی و شکل منحصر به فرد بال‌های خود محبوبیت زیادی دارد. این نژاد کبوتر با بال‌هایی که به شکل یک طاووس باز می‌شوند، شناخته می‌شود. این کبوترها در نژادهای مختلف وجود دارند و هر کدام ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند. این کبوترها معمولاً برای نمایشگاه‌ها و مسابقات پرورش داده می‌شوند.

کبوتر سینه‌ خونی لوزون

کبوتر سینه‌ خونی لوزون

 یکی از زیباترین کبوترهای جهان، در بخش های جنگلی جزیره لوزون فیلیپین زندگی می‌کند و یک لکه قرمز روشن مانند قلب روی سینه دارند.

کبوتر زمینی سینه سفید

کبوتر زمینی سینه سفید

در جنگل های گینه نو، مجمع الجزایر بیسمارک و جزایر سلیمان زندگی کرده. این پرنده نسبتا کمیاب بوده و دارای پرهای درخشان بنفش بسیار چشمگیری است.

کبوتر سبز گردن صورتی

کبوتر سبز گردن صورتی

یکی از کبوتران رنگارنگ در جنگل‌ها، حراهای ساحلی و حاشیه‌های جنگلی در بسیاری از مناطق جنوب شرقی آسیا یافت می‌شود و به کبوتر سبز نیز معروف است.

کبوتر زیتون آفریقایی

کبوتر زیتون آفریقایی

در بخش هایی از جنوب و شرق آفریقا یافت می‌شود. کبوتر زیتونی آفریقایی الگوی کاملاً غیر معمولی دارد. قسمت اعظم بدن آن به رنگ قهوه ای مایل به زرد است، اگرچه بال های آن با رنگ سفید خالدار است. عکاس: ناشناس

کبوتر میوه ای زیبا

کبوتر میوه ای زیبا

در جنگل‌های بارانی در گینه نو و در چندین جزیره از جمله باتانتا، وایجئو و صلواتی پیدا می‌شود. این پرنده قسمت بالایی آن سبز است و سر به رنگ قرمز پوشیده شده است.

کبوتر زمرد

کبوتر زمرد

در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری جنوب شرقی آسیا و شبه قاره هند زندگی می‌کند و عمدتاً از انواع مختلف دانه‌ها و میوه‌ها تغذیه می‌کند.

کبوتر نیکوبار

در مناطق ساحلی در جزایر آندامان و نیکوبار یافت می‌شود. این پرنده زیبا دارای بدنی تماماً به رنگ سبز-برنزی رنگین کمانی است.

کبوتر نیکوبار

کبوتر تاجدار ویکتوریا

کبوتر تاجدار ویکتوریا بیشتر از انجیر، دانه و برخی بی مهرگان کوچک تغذیه کرده و در باتلاق و جنگل های پست در شمال گینه نو یافت می‌شود.

کبوتر تاجدار ویکتوریا

کبوتر میوه ای عالی

در جنگل‌های بارانی استرالیا و فیلیپین زندگی می‌کند. این کبوتر از انواع میوه‌ها و توت‌ها تغذیه می‌کند.

کبوتر میوه ای عالی

کبوتر خون ریز

در جنگل های بارانی جزایر دیناگات و فیلیپین یافت می‌شود. این پرنده دارای یک قلب قرمز روشن و بسیار قابل توجه بر روی سینه‌اش است.

Bartletts-Bleeding-Heart

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر