شناسه خبر: ۳۲۲۰
لینک کوتاه کپی شد

بازیگران ایرانی | اختلاف سنی بازیگران ایرانی و همسرشان | اختلاف سنی زوج های هنرمند

بازیگران ایرانی که اختلاف سنی زیادی با همسرشون دارند + ویدیو

زوج های بازیگر مشهوری در ایران داریم که اختلاف سنی زیادی با همسرشون دارن. همراه ما باشید تا معروف ترین زوج های هنرمند ایرانی که اختلاف سنی زیادی با هم دارند رو ببینید.

بازیگران ایرانی

پر بازدید

ترین تاپ:

در بین بازیگران ایرانی، زوج های هنرمند مشهوری هستند که اختلاف سنی زیادی با هم دارند. ممکن است برخی افراد با اختلاف سنی زوج ها موافق نباشند اما در بین بازیگران ایرانی، چنین ازدواج هایی را زیاد می بینیم. در ادامه برخی از بازیگران ایرانی را مشاهده می کنید که اختلاف سنی بالای ده سال با همسر خود دارند.

ویدیو زوج های ایرانی با اختلاف سنی زیاد با همسرشان

 • نوید محمدزاده و فرشته حسینی: ۱۱ سال

نوید محمدزاده متولد ۶۵ در تهران، همسر فرشته حسینی، بازیگر افغان تبار، متولد سال ۷۶ در تهران است. این زوج در سال ۱۴۰۰ با یکدیگر ازدواج کردند.

 • مرجان شیرمحمدی و بهروز افخمی: ۱۷ سال

مرجان شیرمحمدی متولد سال ۵۲ در تهران، همسر بهروز افخمی، کارگردان شناخته شده، متولد سال ۳۵ در تهران است. آشنایی این زوج به سال ۸۳ بازمی گردد، زمانی که شیرمحمدی برای تست بازیگری فیلم «فرزند صبح» بهروز افخمی رفته بود. این آشنایی به ازدواج ختم شد و آن ها صاحب پسری به نام آهیل شدند که متولد کشور کانادا است.

 • امیریل ارجمند و یاسمینا باهر: ۱۵ سال

امیریل ارجمند، پسر داریوش ارجمند، متولد سال ۵۳ در تهران، همسر یاسمینا باهر متولد سال ۶۸ در تهران است. این زوج در سال ۹۴ با یکدیگر ازدواج کردند. باهر شاگرد داریوش ارجمند در دانشگاه سوره بود و همین امر به آشنایی او با پسر ارجمند انجامید.

 • حمیدرضا آذرنگ و ساناز بیان: ۱۱ سال

حمیدرضا آذرنگ متولد سال ۵۱ در تهران، همسر ساناز بیان، کارگردان، نویسنده و بازیگر تئاتر، متولد سال ۶۲ در تهران است. این زوج پسری به نام بامداد دارند. این ازدواج دوم آذرنگ است و او از ازدواج قبلی خود پسری به نام هیراد دارد.

 • سارا صوفیانی و امیرحسین شریفی: ۲۸ سال

سارا صوفیانی متولد سال ۶۴ در مشهد، همسر امیر حسین شریفی، تهیه کننده سینما و تلویزیون، متولد سال ۳۶ در روستای خاتون آباد ِ اصفهان است. این زوج در سال ۸۹ با یکدیگر ازدواج کردند. این زوج در سال ۹۹ صاحب دختری به نام ساحل شدند.

 • لادن مستوفی و شهرام اسدی: ۱۸ سال

لادن مستوفی متولد سال ۵۱ در شهر تنکابن در استان مازندان، همسر شهرام اسدی، کارگردان، متولد سال ۳۳ در شهر سلماس در استان آذربایجان غربی است.

 • رامبد جوان و نگار جواهریان: ۱۱ سال

رامبد جوان متولد سال ۵۰ در تهران، همسر نگار جواهریان، متولد سال ۶۱ در تهران است. این زوج در سال ۹۸ صاحب دختری به نوردخت جوان شدند که در کشور کانادا به دنیا آمد.

 • مهدی هاشمی و مهنوش صادقی: ۲۶ سال

مهدی هاشمی متولد سال ۲۵ در شهر لنگرود در استان گیلان، همسر مهنوش صادقی، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، متولد سال ۵۱ در تهران است. خبر ازدواج این زوج در سال ۹۸ توسط خود آن ها رسانه ای شد. صادقی اعلام کرد چند سالی است که همسر رسمی مهدی هاشمی است.

 • رضا رویگری و تارا کریمی: ۴۳ سال

رضا رویگری متولد سال ۲۵ در تهران، همسر تارا کریمی متولد سال ۶۸ در شیراز است. به گفته ی کریمی، او پیش از ازدواج با رویگری در خارج کشور در رشته ی مکاترونیک تحصیل کرده بود و در حال حاضر به طراحی لباس مشغول است. این زوج در سال ۹۲ با یکدیگر ازدواج کردند.

 • مژده شمسایی و بهرام بیضایی: ۳۰ سال

مژده شمسایی متولد سال ۴۷ در تهران، همسر بهرام بیضایی، کارگردان و نویسنده ی سرشناس، متولد سال ۱۳۱۷ در تهران است. این زوج در سال ۶۸ با یکدیگر ازدواج کردند. آن ها در سال ۷۴ صاحب پسری به نیاسان شدند.

 • پیمان قاسمخانی و میترا ابراهیمی: ۲۴ سال

پیمان قاسمخانی متولد سال ۴۴ در تهران، همسر میترا ابراهیمی، روانشناس و مستندساز، متولد سال ۶۸ است. این زوج در سال ۹۹ با یکدیگر ازدواج کردند.

 • هادی کاظمی و سمانه پاکدل: ۱۱ سال

هادی کاظمی متولد سال ۵۵ در تهران، همسر سمانه پاکدل متولد سال ۶۶ در تهران است. این زوج در سال ۹۷ با یکدیگر ازدواج کردند.

 • احمد مهرانفر و مونا فائزپور: ۱۴ سال

احمد مهرانفر متولد سال ۵۴ در کاشان، همسر مونا فائزپور متولد سال ۶۸ در تهران است. فائزپور دوره های بازیگری دیده و در حوزه ی مدلینگ فعالیت دارد. این زوج در سال ۹۷ با یکدیگر ازدواج کردند. آن ها در سال ۹۹ صاحب پسری به نام نیک شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر