شناسه خبر: ۳۳۶۷
لینک کوتاه کپی شد

سریال تاج و تخت | بازیگران سریال تاج و تخت | دستمزد بازیگران سریال تاج و تخت

این بازیگران سریال تاج و تخت بیشترین دستمزد را گرفتند!

سریال بازی تاج و تخت جزو سریال هایی است که تا همیشه در ذهن طرفدارانش باقی می ماند. حالا در ادامه ببینید بازیگر مورد علاقتون در این سریال چقدر دستمزد گرفته!

سریال تاج و تخت

پر بازدید

ترین تاپ:

با اینکه سال ها از پایان سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) میگذره ولی درباره محبوبیت و شهرت این سریال هنوز هم صحبت میشه. سریال بازی تاج و تخت هنوز هم جزو سریال هایی است که زیاد نقد میشه و خیلی ها از پایانش ناراضی بودند . با اینحال بازیگران این سریال هر کدام شهرت خوبی داشتند و نقشی که در این سریال بازی کردند طرفداران آن ها را بیشتر هم کرد و شاید برای شما هم جالب باشه که بدونید بیشترین دستمزد رو کدوم یک از بازیگران سریال بازی تاج و تخت این گرفتند.

این سریال با همه ی بحث برانگیز بودنش درآمد زیادی را نصیب بازیگرانش کرد و ما هم می خواهیم ببینیم کدام یک از آن ها بیشترین دستمزد را دریافت می کردند. فهرست زیر از کم به زیاد مرتب شده است.

۱۵- ناتالی امانوئل (میساندی) – ۱۰۰ هزار دلار برای هر قسمت

میساندی

شخصیت میساندی اولین بار در فصل سوم در سریال ظاهر شد و تقریباً فوراً دل مخاطبان را به دست آورد. او طی ۵ فصل حضورش در داستان از یک برده تبدیل به دست راست دنریس شد. ناتالی امانوئل برای هر اپیزود ۱۰۰ هزار دلار دستمزد دریافت می کرد که برای بازیگری در نقش فرعی مبلغ بسیار خوبی محسوب می شود. او در مجموع یک میلیون دلار از این سریال به دست آورد.

۱۴- الفی آلن (تئون گریجوی) – ۱۰۰ هزار دلار برای هر قسمت

تئون گریجوی

شخصیت تئون گریجوی از فصل اول در سریال حضور داشت. این شخصیت طی ۸ فصل سریال دستخوش تغییرات زیادی شد و الفی آلن از بازیگری درجه ۳ به بازیگری درجه ۲ بدل شد. او در فصل آخر سریال نزدیک به ۱۰۰ هزار دلار برای هر قسمت دریافت می کرد.

۱۳- کانلت هیل (واریس) – ۱۰۰ هزار دلار برای هر قسمت

واریس

واریس یکی دیگر از شخصیت هایی بود که از فصل نخست در سریال حضور داشت. دستمزد کانلت هیل در فصل های ۷ و ۸ سریال حدود ۱۰۰ هزار دلار برای هر قسمت بود. او در مجموع نزدیک به ۲ میلیون دلار از این سریال به دست آورد.

۱۲- گوئندولین کریستی (برین تارث) – ۱۰۰ هزار دلار برای هر قسمت

برین تارث

برین تارث، اولین فرمانده ی لرد گارد پادشاه و اولین شوالیه ی زن، در فصل دوم وارد سریال شد. گوئندولین کریستی برای هر قسمت ۱۰۰ هزار دلار دریافت می کرد.

۱۱- ایان گلن (جورا مورمونت)  – ۱۰۰ هزار دلار برای هر قسمت

جورا مورمونت

جورا مورمونت، شوالیه ای که از وستروس طرد شده بود، از فصل اول سریال حضور داشت اما همیشه یک شخصیت فرعی بود. ایان گلن نزدیک به ۱۰۰ هزار دلار برای هر قسمت دریافت می کرد.

۱۰- آیزاک همپستد رایت (برن استارک) – ۱۷۵ هزار دلار برای هر قسمت

برن استارک

آیزاک همپستد رایت وقتی بازی در نقش برن استارک را در این سریال آغاز کرد، تنها ۱۰ سال داشت. او برای هر قسمت حدود ۱۷۵ هزار دلار دریافت می کرد.

۹- سوفی ترنر (سانسا استارک) – ۱۷۵ هزار تا ۲۱۰ هزار دلار برای هر قسمت

سانسا استارک

سانسا استارک یکی از شخصیت های کلیدی و محبوب سریال بود. سوفی ترنر برای هر قسمت ۱۷۵ هزار دلار دریافت می کرد اما در فصل پایانی سریال دستمزد او به ۲۱۰ هزار دلار برای هر قسمت افزایش یافت.

۸- میسی ویلیامز (آریا استارک) – ۱۵۰ هزار تا ۲۱۰ هزار دلار برای هر قسمت

آریا استارک

میسی ویلیامز هم در نوجوانی به این سریال پیوست. طی ۸ فصل سریال دستمزد او برای هر قسمت، از ۱۵۰ هزار دلار به ۲۱۰ هزار دلار رسید. او در مصاحبه ای گفته که در ابتدای سریال، تنها می خواست پول کافی برای خرید یک لپ تاپ را بگیرد.

۷- ناتالی دورمر (مارجری تایرل) – ۱۰۰ هزار دلار برای هر قسمت

مارجری تایرل

مارجری تایرل یکی از شخصیت های فرعی سریال بود اما این امر او را از تبدیل شدن به یکی از شخصیت های محبوب مخاطبان بازنداشت. او در فصل دوم وارد سریال شد و یکی از جالب ترین شخصیت های سریال بود، تا اینکه در فصل ششم جان خود را از دست داد. ناتالی دورمر برای هر قسمت ۱۰۰ هزار دلار دریافت می کرد.

۶- روری مک کان (سندور کلگین) – ۱۰۰ هزار دلار برای هر قسمت

سندور کلگین

شخصیت سندور کلگین اولین بار در فصل نخست سریال ظاهر شد. این شخصیت تا پایان سریال دستخوش تغییرات زیادی شد و یک شخصیت کمابیش مثبت بود. روری مک کان حدود ۱۰۰ هزار دلار برای هر قسمت دریافت می کرد.

۵- لنا هیدی (سرسی لنیستر) – ۵۰۰ هزار دلار برای هر قسمت

سرسی لنیستر

سرسی لنیستر یکی از ۵ شخصیت اصلی سریال بود و لنا هیدی جزء بازیگران تراز اول محسوب می شود. سرسی لنیستر احتمالاً شخصیت شرور اصلی سریال بود. هیدی برای هر قسمت ۵۰۰ هزار دلار دریافت می کرد.

۴- کیت هرینگتون (جان اسنو) – ۵۰۰ هزار دلار برای هر قسمت

جان اسنو

جان اسنو به یکی از شخصیت های اصلی سریال تبدیل شد و میلیون ها طرفدار پیدا کرد. اما از ابتدا اینگونه نبود. تا پیش از سال ۲۰۱۳، جان اسنو محبوبیت چندانی نداشت و کیت هرینگتون تازه از فصل ۵ توانست دستمزد خوبی دریافت کند که حدود ۵۰۰ هزار دلار برای هر قسمت بود.

۳- امیلیا کلارک (دنریس تارگرین) – ۵۰۰ هزار دلار برای هر قسمت

دنریس تارگرین

دنریس تارگرین، کالیسی، مادر اژدهایان و شکننده ی زنجیرها، شخصیت اصلی سریال بود. می توان گفت که فعالیت بازیگری امیلیا کلارک با این سریال آغاز شد. او هم مانند کیت هرینگتون برای قسمت ۵۰۰ هزار دلار دریافت می کرد. اما همچون همه ی دیگر بازیگران اصلی سریال، دستمزد او در فصل آخر به یک میلیون دلار برای هر قسمت رسید.

۲- پیتر دینکلیج (تیریون لنیستر) – ۵۰۰ هزار دلار برای هر قسمت

تیریون لنیستر

پیتر دینکلیج پیش از این سریال هم بازیگر شناخته شده ای بود. او همچون دیگر ستاره های بزرگ سریال برای هر قسمت ۵۰۰ هزار دلار دریافت می کرد. دستمزد او در فصل پایانی سریال به ۱/۲ میلیون دلار برای هر قسمت افزایش یافت.

۱- نیکولای کاستر والدو (جیمی لنیستر) – ۷۲۰ هزار دلار برای هر قسمت

جیمی لنیستر

جیمی لنیستر یکی دیگر از شخصیت های کلیدی سریال بود که مخاطبان از فصل نخست او را دوست داشتند. دستمزد نیکولای کاستر والدو طی سریال بارها افزایش یافت و تا فصل پایانی سریال به ۱/۲ میلیون دلار برای هر قسمت رسید. کاستر والدو یکی از ثروتمندترین بازیگران این سریال محسوب می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر