شناسه خبر: ۳۰۹۶
لینک کوتاه کپی شد

طرح ناخن شیک | طرح ناخن همیشه رو مد | طرح ناخن پاییزی

جدیدترین ایده های طرح ناخن پاییزی برای شمایی که خاص پسندی + تصاویر

اگه دلت برای پاییز امسال زیباترین طرح ناخن رو میخواد که زود دلتو نزنه، مطمئنم که این طرح ها به دردت میخوره!

طرح ناخن پاییزی

پر بازدید

ترین تاپ:

ترین تاپ: طرح ناخن رفته رفته به سمت خلاقیت پیش میره که البته شاید این خلاقیت به مذاق همه خوش نیاد. وقتی حرف از طرح ناخن میشه انتخاب طرحی که بشه حداقل برای دو هفته تا یکماه تحملش کرد سخت میشه. پس ما در این مقاله سعی کردیم مدلهایی از انواع طرح ناخن پاییزی رو برای شما جمع آوری کنیم که هیچوقت از مد نمی افته.

طرح ناخن پاییزی 1402 رو از بین این مدل‌های مد شده انتخاب کن

هنگامی که فصل پاییز از راه می‌رسد مد و زیبایی هم متناسب با این فصل تغییر پیدا می‌کند. یکی از موارد مهم در تیپ، استایل و مد و زیبایی، مدل ناخن یا مدل کاشت ناخن خانم‌هاست که متناسب با فصل و مد روز مدل و طرح لاک ناخن تغییر می‌کند.

با نزدیک شدن به فصل پاییز، طرح‌های متنوعی برای زیبایی ناخن‌ها وجود دارد که در این مقاله شما را با طرح‌ها و مدل‌های مختلف ناخن مناسب فصل پاییز آشنا می‌کنیم تا بتوانید طرح دلخواه خود را انتخاب و برای زیبایی ناخن‌های خود استفاده کنید.

رنگ‌های مناسب فصل پاییز برای مدل طرح ناخن پاییزی، رنگ‌هایی تیره مانند قهوه‌ای، خاکستری، آبی دریایی، زرشکی، بنفش، زمردی و مشکی است. اگر هم می‌خواهید از طرح‌های زیبای پاییزی برای ناخن‌های خود استفاده کنید می‌توانید از طرح برگ‌های زرد و خشکیده که رایج ترین طرح‌های پاییزی می‌باشند استفاده کنید.

پاییز فصل رنگ های زرد، نارنجی و قرمز است و ترکیب آن ها با هم می تواند برای شما یک استایل زیبا بسازد می توانید از رنگ های طلایی نیز در کنار آن استفاده کنید.

دیگه لازم نیست برای پاک کردن ژلیش ناخن بری آرایشگاه

برای استفاده از طرح‌های پاییزی باید از رنگ‌های متضاد استفاده کنید تا طرح‌ها برجسته و واضح شوند. برای مثال اگر از رنگ قهوه‌ای برای بیس استفاده کردید بهتر است برای طرح‌ها از رنگ‌هایی همچون نارنجی و طلایی استفاده کنید. همچنین اگر مهارت زیادی در طراحی ناخن ندارید می‌توانید از استیکر مخصوص ناخن برای زیبایی ناخن‌های خود استفاده کنید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر