شناسه خبر: ۲۱۸۷
لینک کوتاه کپی شد

فضای دنج | فضای دنج در خانه | ایده فضای دنج

چطور یک فضای دنج برای خودم بسازم؟ | بهترین ایده های ساخت فضای دنج در خانه + فیلم و عکس

همه ماها دلمون میخواد یه فضای دنج داخل خونمون داشته باشی و برای کتاب خوندن، گوش دادن به موسیقی و یا نوشیدن یک فنجان چای و قهوه به اونجا پناه ببریم. بیا ما بهت ایده بدیم.

فضای دنج

پر بازدید

ترین تاپ:

خسته از مشغله ها و کارهای روزانه، دلمون میخواد به یه گوشه دنج پناه ببریم. وقتی بتونیم داخل خونه یک فضای دنج درست کنیم، مطمئنا میتونیم لحظاتی رو با خودمون تنها باشیم. دلمون کتاب بخونیم، موسیقی گوش بدیم، گیتار بزنیم و یا قهوه بنوشیم، این فضای دنج داخل خونه بهترین مکان برای این کارهاست. ما در ادامه بهتون ایده های فوق العاده ای میدیم که میتونید برای داشتن یک فضای دنج تو خونه ازشون استفاده کنید.

داشتن یک فضای دنج در خانه

امروزه در هر خانه‌ای فضاهایی وجود دارد که در طراحی پرت و بی‌مصرف در نظر گرفته می‌شوند و بیشتر افراد نمی‌دانند چطور می‌توانند از این گوشه دنج منزل استفاده کنند که بدون استفاده نماند. اصولا این فضاها در گوشه و کنار خانه‌ها قرار دارند که مثلا فضای بین دو ستون، یک دیوار صاف بین دو اتاق، زیر راه‌پله‌ها، کنار پنجره و خیلی جاهای دیگر از خانه فضای بدون استفاده هستند.

پس بهتر است بدانید که اگر از این فضاهای بدون استفاده‌ی خانه‌ به‌صورت اصولی و درست استفاده شود، مشکل کمبود جا را برطرف می‌سازد و هم اینکه خانه زیباتر به نظر می‌رسد.

داشتن یک گوشه دنج و خلوت در خانه میتواند به آرامش بیشتر شما کمک کند. برای درست کردن این کنج دنج نیاز به وسایل زیادی نیست و به سلیقه شما بستگی دارد.

ایده فضای دنج

 

جلوه خونه ات رو با این سبک های نورپردازی دو برابر کن! | ترندهای نورپردازی خانه در سال 2023

 

ایده کنج دنج

 

 

فضای دنج خانه

استفاده از گوشه ها و تورفتگی های خانه

خیلی اوقات می توانید از تورفتگی های فضای خونه استفاده کنید و یک کنج دنج برای خودتون بسازید.

ایده فضای دنج 4

با هر رنگی که بخوای بهت ایده طراحی دکوراسیون کابینت آشپزخونه میدم + فیلم

استفاده از یک صندلی یا مبل با دیزاین خاص و راحت، با شال صندلی

فضای دنج یک

فضای دنج 2

دکوراسیون خونه دنج

ایده های جالب و شیک تزیین راهرو منزل

به طور معمول در هنگام طراحی دیزاین داخلی به فضاهای خالی و گوشه های دیوار توجهی نمی شود و خیلی کم از این فضا ها استفاده می شود. ولی باید بدانید که این فضاهای موجود بخش مهمی از دیزاین داخلی به حساب آمده و شما می توانید با داشتن نگاهی خلاقانه و بهره گیری از ایده های تزیین سه کنج منزل این نقاط را به مکانی کاملا کاربردی و زیبا تبدیل نمایید.

صفر تا صد دکوراسیون خونه دوبلکس+ فیلم

فضای کنج 3

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر