شناسه خبر: ۳۳۴۴
لینک کوتاه کپی شد

شغل های عجیب و غریب | عجیب ترین شغل ها در ایران

مسخره ترین شغل ها در ایران که از وجودشون بی خبرید! + تصاویر

در ادامه مشاغلی رو می بینید که مطمئنا وجودشون ممکنه تا الان فقط یک شوخی بوده اما به عنوان مسخره ترین شغل ها در ایران ازشون یاد میشه!

مسخره ترین شغل ها

پر بازدید

ترین تاپ:

شغل های عجیب و غریبی در دنیا وجود داره ولی تا حالا در مورد مسخره ترین شغل ها در ایران چیزی شنیدید؟ شاید واقعا خنده دار باشه و یا مثل یه شوخی ازشون یاد کنیم ولی مسخره ترین شغل های ایران که در ادامه می بینید واقعا وجود دارن . در ادامه به معرفی مسخره ترین شغل‌ های ایران می‌پردازیم، شغل‌های جالبی که شاید تا به امروز اسمشان را نیز نشنیده باشید.

شغل ها عجیب و غریب در ایران

 • چند می گیری، گریه کنی؟

اگر فیلم سینمایی چند میگیری گریه کنی را دیده باشید تا حدودی با شغل عجیب و غریب گریه کن برای مراسم ترحیم آشنا هستید. برخی افراد علاقه‌مند هستند که در مراسم ترحیم عزیزانشان جمعیت قابل توجه و پرشوری حضور داشته باشند تا حضور یافتگان در مراسم با خود بگویند فرد متوفی چقدر شناخته‌شده و محبوب بوده است. برای برگزاری پر شور مراسم ترحیم موسساتی وجود دارد که توانایی برگزاری پر سوز و گداز مراسم عزا و تشییع را دارند. این موسسات دو دسته افراد را با توجه به درخواست صاحب عزا به مجالس عزا می فرستد، دسته‌ای که مثل سیاهی لشگرها، فقط محیط را پر‌ می‌کنند و دسته‌ای دیگر که گریه‌کن‌ها و شلوغ‌کن‌ها هستند.

عجیب ترین شغل ها

 • نوبت فروش تا حالا شنیده بودی؟

برخی از افراد مشغله فراوانی دارند ونمی توانند ساعت ها در جایی حضور بیابند و در صف ایستاده تا نوبتشان شود و کارشان را انجام دهند. نوبت‌گیرها صبح زود نوبت می‌گیرند و نوبت گرفته شده اول را به افرادی که مشغله دارند و نمی‌توانند ساعت‌ها در صف بایستند می‌فروشند و پول دریافت می‌کنند و از این طریق کسب درآمد می‌کنند.

عجیب ترین شغل ها

20 تا از عجیب ترین رکوردهای گینس که حیرت زدتون میکنه! + عکس

 • شغل پلاک گیر

طرح ترافیک زوج و فرد، دست و پای راننده‌ها را بسته و مانع از تردد همه‌روزه ماشین‌ها در برخی خیابان‌ها شده است. راننده‌ها برای فرار از دوربین‌ها و ثبت برگه جریمه به روش‌های مختلفی از جمله پاشیدن برف شادی یا چسباندن برگه روی پلاک و… متوسل می‌شدند. از دیگر راهکارهای فرار از ثبت تخلف و ورود به مناطق دارای طرح ترافیک و طرح زوج و فرد این است که به فردی بابت اینکه دستش را جلوی پلاک ماشین شما بگیرد مبلغی بدهی تا دوربین کنترل ترافیک نتواند پلاک شما را ثبت کند.

عجیب ترین شغل ها

 

مشاغل عجیب دیگری که در ایران وجود دارد!

 • داد بزن، پول بگیر

برخی از فروشنده ها برای فروش بهتر و بیشتر افرادی را استخدام می کنند که مردم را ترغیب به خرید نمایند. این افراد در مقابل دکان، حجره، مغازه می ایستند و داد می‌زنند و از صدای بلند خود برای جذب و جلب مشتری استفاده می‌کنند و به ازای این داد زدن پول می گیرند. این افراد هر چه مشتری بیشتری جذب کنند، پول بیشتری می گیرند.

شاگرد دادزن

 • سگ گردانی، شغل عجیب ایران

امروزه نگهداری حیوانات خانگی به خصوص سگ ها در ایران متداول شده و به همین خاطر سگ‌گردانی به یکی از شغل‌های عجیب در ایران تبدیل شده است. سگ ها علاوه بر اینکه نیاز به مراقبت و غذا و... دارند، نیاز به پیاده روی روزانه داشته لذا افرادی که سگ خانگی دارند، باید این کار را انجام دهند اما برخی افراد به دلیل نداشتن وقت کافی به برخی افراد پول می دهند تا ساعتی سگشان را به پیاده روی ببرد و مراقب او باشد.

 • پیک موتوری قلیان، تا حالا شنیدی؟

سرویس تحویل در درب منزل قلیان یکی از شغل های عجیب و غریب این روزها است. برخی افراد که خواهان استعمال قلیان در خانه هستند، می توانند با این افراد تماس بگیرند، این افراد قلیان را آماده استفاده کرده و تحویل مشتری می دهند، به طوری که در لحظه تحویل آماده استعمال باشد و آتش آن کم و زیاد نشده باشد.

عجیب ترین اسم های ایرانی که تا الان در ثبت احوال ثبت شده!

 • آدم جمع کن، پول بگیر

یکی دیگر از شغل های عجیب در ایران، شغل آدم جمع کن است. در شغل آدم جمع کن فرد برای مراسم های مختلف بنا به خواسته کارفرما می‌تواند افرادی را در طبقه‌بندی‌های مختلف سنی، تحصیلی و حتی جنسیتی جمع کند تا به فراخور مراسم تشویق کنند، سوت و کف بزنند، ساکت و آرام باشند یا در برخی مباحث حضور فعال داشته باشند. این فرد برای این کار درآمد زیادی کسب می کند و سرویس ایاب و ذهاب، یک وعده غذا و حدود 20 تا 30 هزار تومان برای هر نفر مطالبه می‌کند.

 • مسافر جذب کن پول بگیر

خط نگهدار تاکسی از راننده‌های غیرخطی پول دریافت کرده و سر صبح و سر شب که به دلیل ترافیک تاکسی‌های خطی نمی‌توانند به موقع به مبدا برگشته و دوباره مسافر سوار کنند، مسافران را برای سوار شدن به تاکسی یا شخصی‌های سواری هدایت می‌کنند.

مسافر جذب کن

 • تاجر هسته آلبالو

بحث و جدل درباره اینکه همبرگرها و کباب هایی که بیرون عرضه می شوند چند درصد گوشت دارند هنوز به پایان نرسیده بود که کار به تردید درباره خالص بودن لواشک ها و محصولاتی از این دست هم رسید. کار عده ای خرید هسته آلبالو از کارخانه های معتبر و خردکردن و استفاده از آنها در محصولات خودشان برای افزایش وزن و کاهش هزینه ها است!

 • جای پارک بگیر

جای پارک یکی از معضلات بزرگ کلان‌شهرهاست و برای همین خیلی از این نیاز مردم سواستفاده و به فرصت شغلی برای خود تبدیل کرده‌اند و به همین علت است که افرادی در کنار فروشگاه‌ها و رستوران‌ها و ... می‌ایستند و جای پارک نگه می‌دارند و در برابر آن دستمزد می‌گیرند.

10 تا از عجیب ترین مرگ ها در دنیا + تصاویر

 • کنترل چی تخم مرغ ها

کار کنترل چی تخم مرغ ها بررسی تخم مرغ ها از نظر ترک و اختلالات دیگر قبل از درجه بندی و مهر تایید زدن روی آنهاست. اگر عادت به نوشیدن زیاد چای یا قهوه دارید، نباید این شغل را انتخاب کنید، چون وقت این کار را به دست نمی آورید و حتما در این حرفه با شکست مواجه می شوید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر